Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україні пропонують запровадити податок на розкіш

За допомогою податку на розкіш можна збирати суми податків набагато більші, ніж те, що намагаються взяти з дрібних підприємців з введенням Податкового кодексу.

Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах висловив пропозицію в рамках доопрацювання Податкового кодексу ввести податок на розкіш.

"Це в першу чергу податок на нерухомість, особливо податок на розкіш. Це є у всіх державах, і при розумному підході з урахуванням реальної платоспроможності і рівня життя громадян нам необхідно такий податок вводити в дію, щоб не було, так би мовити, демонстративного споживання на тлі того, що багато людей відчувають погіршення свого життя", - сказав Анатолій Кінах, пише Дело.

Кінах зазначив, що за допомогою податку на розкіш можна збирати суми податків набагато більші, ніж те, що намагаються взяти з дрібних підприємців з введенням Податкового кодексу.

"Я впевнений, що в контексті вдосконалення Податкового кодексу потрібно звернути увагу на деякі чинники, які дають можливість поповнити державну скарбницю на порядок більше, ніж суми, які намагаються зібрати з тих же дрібних підприємців", - прокоментував Кінах.

Як повідомлялось, наразі влада вивчає можливість додаткового оподаткування осіб, які мають великі прибутки, заявив президент Віктор Янукович.

Глава держави також додав, що великий бізнес має "допомагати країні в тих програмах, які сьогодні держава ще не здатна виконувати".

Читайте також:

Українським мажорам можуть підвищити податки

На порозі нової кризи багатії тринькають ще більше грошей

Світовий попит на предмети розкоші встановив новий рекорд

Українцям можуть заборонити купувати предмети розкоші за кордоном

Податкова визнала, що наповнює бюджет за рахунок простих громадян

Залиште свій коментар

Вибір редакції