Янукович похвалив Нацбанк за витівку з паспортами

З України у великих обягах висмоктували валюту, цілі бригади міняли цілодобово гривні на валюту, валюту пакували і вивозили, розповів президент.

Рішення Національного банку, щодо введення обміну валюти за паспортами, зупинило вивіз валюти з країни.

Про це заявив президент Віктор Янукович в інтерв'ю одному із українських телеканалів.

"Національний банк в нас незалежний. Взагалі, всі хочуть бути незалежні, але як навести лад в країні і порядок? Всі хочуть, щоб був і порядок, і бути незалежними", - зазначив він.

"Я мав дуже жорстку розмову з Національним банком, коли вони ввели ці паспорти... А потім, коли я подивився, як кажуть, глибоко цю проблему, я дійсно зрозумів причину, чому це робилося", - розповів Янукович.

"З України висмоктували валюту. А хто це робив? Тіньовий бізнес, корупціонери", - заявив президент.

"Коли Національний банк відчув, що почали вивозити валюту з країни, і у великих обсягах, використовувати різні схеми, конвертаційні центри, ви про них багато чули, ну і через обмінки, були цілі бригади, які міняли цілодобово гривні на валюту, валюту пакували і вивозили. Це вже тут треба було щось робити", - уточнив він.

"Нацбанк прийняв жорсткі заходи, трошки перегнули палку, зробили незручності, але ми побачили, як за тиждень майже на 500 мільйонів менше стало обміну валюти", - додав Янукович.

Нагадаємо, 12 жовтня, на офіційному сайті Нацбанку була розміщена заява глави регулятора Сергія Арбузова, згідно з якою банкам дозволяли проводити обмінні валютні операції без копіювання першої сторінки паспортів клієнтів.

Читайте також:

Гривні пророкують падіння до 8,50 за долар

Янукович заборонив надавати валютні кредити

Обмінники не повірили, що валюту можна міняти без ксерокса

НБУ скасував копії паспорту для обміну валюти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: