"Укрнафта" відзвітувала про мільярдні збитки

Компанія винна в держбюджет понад 10 мільярдів гривень.

За підсумками 2015 року одна з найбільших нафтогазовидобувних компаній України "Укрнафта" завершила із чистим збитком у 4,9 млрд грн.

За результати роботи дев'яти перших місяців минулого року це підприємство показало чистий прибуток у 4,5 млрд грн. Про це пише "Економічна правда" з посиланням на джерело в Кабміні. Дебіторська заборгованість компанії становить 14 млрд грн.

Водночас заборгованість ПАТ "Укрнафта" перед державним бюджетом станом на 1 січня 2016 року становила 10,4 млрд грн. Борг сформувався переважно за рахунок несплати самостійно задекларованих сум рентних платежів, а також ПДВ і податку на прибуток. При цьому дебіторська заборгованість становить 18,676 млрд грн.

Раніше керівник "Укрнафти" Марк Роллінс заявляв, що підприємство розрахується з держбюджетом за податковими боргами після покриття газової, дебіторської заборгованості перед компанією.

Укрнафта
Економічна правда
Фінансовий звіт "Укрнафти" за 2015 рік

Укрнафта
Економічна правда
Фінансовий звіт "Укрнафти" за 2015 рік

Зазначимо, що "Укрнафта" – одна з найбільших нафтогазовидобувних компаній України. Частка товариства у загальному видобутку нафти з газовим конденсатом в Україні в 2014 році складала 69,2%, частка у загальному видобутку газу – 8,6%. Також підприємство володіє однією з найбільших в Україні мереж АЗС. 50% + 1 акція компанії належить НАК "Нафтогаз України".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: