У Саакашвілі оголосили про створення партії, сам глава ОДА спростовує

Боровик також заявив, що партія готуватиметься до виборів.

Команда глави Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі має намір створити політичну партію і взяти участь у виборах до Верховної Ради. Про це написав заступник Саакашвілі Саша Боровик у своєму Фейсбуці.

"Скоро у нас буде політична програма, по суті, – передвиборча. Це буде правоцентристська, фіскально-консервативна і соціально-ліберальна програма. Ми хочемо побудувати демократичну, європейську партійну організацію, в якій лідери вибиралися б демократичним шляхом", – заявив він.

На думку Боровика, ця партія стане спробою змінити політичну еліту України. "Саакашвілі сказав, що моя амбіція – змінити політичні еліти. Я думаю це стосується практично всіх, кого ви бачите на політичному небосхилі останні 10 років. Це і президент, і прем'єр, і організації навколо них", - зазначив Боровик.

В стране политический и экономический кризис. Политический кризис начался с декабря. Наверное, отставка Абромавичюса ста...

Posted by Sasha Borovik on Monday, March 14, 2016

Боровик також наголосив, що в Україні політична криза триває вже чотири місяці, політична еліта збанкрутувала і це логічно веде до нових виборів.

Водночас, сам губернатор Одеської ОДА заявив, що він не планує створювати партію. "Міхеіл Саакашвілі не обговорював з Боровиком жодних питань щодо створення партії. Жодну партію зараз не планують створювати. Це неправда", – наголосили у прес-службі політика. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: