Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні стартувала ліквідація ще одного банку

Фінустанову будуть виводити з ринку два роки. 

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ухвалив рішення про початок процедури ліквідації ПАТ "Банк Петрокоммерц-Україна".

Про це повідомляє прес-служба Фонду.

Ліквідація фінансової установи триватиме з 22 квітня 2016 року до 21 квітня 2018 року включно. Олександра Гулея призначено головним ліквідатором.

Виплати відшкодувань вкладникам здійснюватимуться у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень. Вимоги кредиторів прийматимуться протягом 30 днів з дня опублікування в газеті "Голос України" оголошення про початок ліквідації.

Задоволення вимог кредиторів здійснюватиметься за рахунок коштів, одержаних в результаті ліквідації та реалізації майна банку.

7 квітня цього року НБУ пом'якшив графік збільшення мінімального капіталу банків. Там заявили, що "прислухались до низки вагомих аргументів: неможливості використати прибуток 2016 року для докапіталізації, тривалість законотворчих процедур, що б спростили процедури об'єднання банків або відмови від банківської ліцензії, тривалий час для пошуку інвестора в поточних умовах".

Залиште свій коментар

Вибір редакції