Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні зросла кількість ФОПів - ДПС

За рік кількість ФОПів зросла на 19,8 тисячі осіб.

На початок 2020 року в Україні зареєстровано 1885,9 тисячі фізичних-осіб підприємців. Це на 19,8 тисячі більше, ніж на початок 2019 року.

Про це повідомила пресслужба Державної податкової служби України. 

Зазначається, що збільшилася кількість ФОПів на спрощеній системі оподаткування. Порівняно з минулим роком, кіькість таких осіб зросла на 93,8 тисячі осіб.

Зазначається, що кілька років поспіль кількість ФОПів в Україні скорочувалася: у 2017-2018 роках їх кількість  скоротилася на 164 тисячі. "Втім вже на 1 січня цього року відбулося зростання до 1,5 млн підприємців. При цьому третю групу обрали 596 тисяч осіб, що на 79 тисяч більше, ніж на 1 січня попереднього року", йдеться у повідомленні.

Крім того, завдяки єдиному податку торік зросли доходи місцевих бюджетів. Було сплачено 24,95 млрд грн єдиного податку, що на 25,5 % більше, ніж у 2018 році.

Як повідомлялося, 16 січня 2020 року Верховна Рада ухвалила законопроєкт №1210, який передбачає підвищення лімітів для фізичних осіб-підприємців першої, другої та третьої груп. Їх підвищено до 1,5 та 7 млн грн на рік.

Відео Зеленський підписав два закони для ФОПів: які нові правила чекають на малий бізнес

Тепер малий бізнес має видавати фіскальні чеки. А хто не видав, або змахлював має повернути вам повну вартість товару. Кого торкнеться повна фіскалізація, і хто завдяки новому законодавству має вийти з тіні – у сюжеті.  

Зеленський підписав два закони для ФОПів: які нові правила чекають на малий бізнес

Залиште свій коментар

Вибір редакції