Європа допоможе Україні домовитися з Росією по газу

Дата публікації
Перегляди
1167
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Європа допоможе Україні домовитися з Росією по газу

Європа допоможе Україні в газових переговорах з РФ / Фото: РИА Новости

Європа допоможе українському газовому сектору підвищити енергоефективність.

Комітет з питань закордонних справ Європейського парламенту рекомендує Європарламенту надати Україні допомогу в переговорах з Росією за умовами поставок газу відповідно до європейських стандартів, а також висловитися за надання технічної допомоги для покращення енергетичного сектора України.

Такі положення містяться в проголосованих сьогодні, 17 листопада, в рамках засідання комітету з питань закордонних справ Європарламенту, рекомендаціях Європейської комісії, Ради ЄС по переговорах з Україною щодо Угоди про асоціацію. Цей текст буде основою для резолюції Європарламенту, яка буде проголосована на пленарній сесії на початку грудня.

"Надати необхідну технічну допомогу в енергетичній сфері для того, щоб допомогти Україні істотно поліпшити і модернізувати свої енергомережі і енергетичну ефективність, і гарантувати, щоб українська влада повністю поважала цілі, закладені у програмі підвищення енергоефективності на період 2010-2015 і продовжувала впроваджувати інноваційні рішення, щоб вирішити свої енергетичні потреби ", - йдеться в положенні проголосованого документа.

Крім того, ЕП рекомендується висловитися за надання допомоги українській владі у переговорах з питань поставок газу з Росії, щоб гарантувати, що "торгівля газом між Україною і Росією відповідала європейським стандартам торгівлі та ціни".

Читайте також:

Без нової ціни на газ Азарову доведеться шукати ще 16 мільярдів

Україна і Росія почали оформляти "таємну" газову угоду

"Газпром" готовий знизити ціни усім, крім України

Нову ціну на газ для України можуть озвучити вже до грудня

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Газовий конфлікт України і РФ
Дата публікації
Перегляди
1167
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація