Нову ціну на газ для України можуть озвучити вже до грудня

Нову ціну на газ для України можуть озвучити вже до грудня

Нову ціну на газ для України можуть озвучити вже до грудня / Фото: УНІАН

Як тільки нова ціна газу для України стане відома, Кабінет міністрів перерахує показники і подасть проект бюджету на 2012 рік до парламенту.

Кабмін планує завершити переговори з Росією щодо ціни на газ до кінця листопада, повідомив спікер парламенту Володимир Литвин.

Зокрема, реагуючи на зауваження депутатів, що уряд планував ухвалити бюджет на 2012 рік до кінця листопада, але на цьому пленарному тижні проект розглянуто не буде, а наступна розпочнеться лише 6 грудня, Литвин зазначив, що кабінет міністрів запевняє, що до кінця листопада будуть завершені переговори, пише ЛІГАБізнесІнформ.

Литвин також зазначив, що після цього уряду залишиться перерахувати показники, і документ буде поданий до парламенту.

Нагадаємо, раніше очікувалося, що у вівторок, 15 листопада, Кабінет міністрів передасть до Верховної Ради підготовлений до другого читання проект державного бюджету на 2012 рік з урахуванням нової ціни на газ.

"Зараз у нас певна затримка з поверненням держбюджету з Кабміну до Верховної Ради. Хоча Кабмін повинен був зробити це 3 листопада. Причина поважна, причина об'єктивна, причина полягає в тому, що не завершені переговори з РФ щодо ціни на газ для України", - сказав голова Верховної Ради Володимир Литвин.

Читайте також:

Україна і Росія почали оформляти "таємну" газову угоду

"Газпром" готовий знизити ціни усім, крім України

Без "харківських угод" газ для України коштував би зараз 546 доларів

Кабмін передумав судитися з Росією за газ

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Газовий конфлікт України і РФ
Наступна публікація