В Іспанії конфіскували десятки підробок робіт Далі

Поліція вилучила десятки підробок робіт Далі, які хотіли продати в Іспанії.

Іспанська поліція конфіскувала декілька десятків підробок робіт Далі, які призначалися для продажу в південному іспанському місті Естепона. Конфісковано понад 80 робіт, серед яких, як вважають, 12 оригіналів, за даними Інтерполу були викрадені з Бельгії, Франції і США.

Підроблена скульптура слона заввишки в три метри призначалася для продажу за 1,5 млн. доларів. Поліція заарештувала французького громадянина, який привіз підробки для продажу до Іспанії, проте його ім'я поки не розголошується.

Серед привезених робіт - скульптури, літографії, гравюри, столові прилади і декоративний текстиль. Поліцейські також виявили "сертифікати достовірності" 20 скульптур, що приписуються іспанському художникові.

Підозри у поліцейських виникли через те, що француз, виставивши на продаж привезені роботи, не вжив жодних заходів безпеки.

Далі помер у 1989 році, залишивши багатомільйонний статок, точну вартість якого важко визначити, частково через існування численних підробок.

У 1999 році іспанська поліція виявила 10 тисяч підроблених літографій Далі в будинку його помічника і колишнього особистого секретаря. 

Читайте також:

Художник знайшов підробки на виставці своїх картин

Названий найпопулярніший письменник 2008 року

Нова казка про Вінні-Пуха з'явиться у жовтні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: