Перейти до змісту
Розлучена жінка і нові стосунки

Розлучена жінка і нові стосунки

Про те, що після розлучення життя не закінчується, знає кожна жінка, але от чи знає кожна жінка, як не перетворити це життя на низку безглуздих зустрічей і розставань. Авдотья Разгуляєва знає і ділиться цими знаннями з нами.

За якийсь час жінка після розлучення розпочинає романи з іншими чоловіками – хтось з розрахунком на тривалі стосунки, хтось - на одну ніч. Але якщо мова йде про ту, яка довгі роки зберігала вірність лише одному чоловікові, перший досвід стосунків з іншими чоловіками в будь-якому випадку травматичний.

Психологи кажуть, що під час довгого заміжжя у жінки ніби відновлюється невинність. Це стосується, звичайно, всіх інших чоловіків, які не ВІН. Ті, інші чоловіки, пахнуть по-іншому, по-іншому говорять і рухаються. І навіть якщо ти ненавидиш свого колишнього чоловіка усіма фібрами душі, коли ти починаєш зустрічатися з іншими, виявляється, що він все одно близький, тому що стільки років ти належала тільки йому одному, а ті, хто не чоловік – чужі, незнайомі, страшні.

Не варто одразу кидатися в обійми іншого чоловіка. Потрібно дати собі час звикнути до набутої знову ролі одиначки. Нехай тобі будуть говорити, що ти перелякана і забита, не слухай. Дай собі час побути безпорадною і вразливою, набратися сил і наростити нову шкурку. Але не ховайся занадто довго. Тому що, крім сил, тобі, як нікому іншому, потрібен досвід нових взаємин з чоловіками. Для того щоб, коли ти знову знайдеш здатність любити і бажати "бути разом", ти знала, хто тобі потрібен і як поводитись і не боялася падати і вдарятися.

Після розлучення жінки з різних причин розпочинають романи. І дуже невеликий відсоток з них із кохання: забувши, вибачивши і відпустивши, а потім зустрівши, прийнявши і полюбивши. Найчастіше жінки в обійми нового чоловіки кидаються з різних причин. Одні, зустрівши чоловіка, який виявив зацікавленість, одразу ідеалізують його, навішують на нього роль "рятівника" і хапаються за нього руками і ногами. Це відбувається від страху. Коли висиш над прірвою (саме це відчуваєш найчастіше після розлучення), інстинктивно шукаєш, за що б ухопитися, щоб не впасти, і тоді хапаєшся за першого, хто нагодився. Цей досвід, коли ти чоловіка сприймаєш спасителем, найболючіший. Але він виявляється і найкориснішим. Як правило, "ідеал" виявляється "надутим", соломинка дуже швидко ламається, і ти зі всієї дурі падаєш – ні, не в прірву, а більш прозаїчно – пикою об асфальт. При цьому за почуттями тобі ще болючіше, ніж після розриву з чоловіком, тому що різко і несподівано. Але в цьому і полягає користь такого досвіду. Тому що новий жахливий біль відволікає твою увагу від колишнього. А різке падіння протвережує і змушує зрозуміти, що зараз найбільш надійна людина для тебе та, що візьме і витягне тебе за волосся з болота, – це ти сама.

Другі діють за принципом "на зло мамі відморожу вуха". Починають активно спокушати друзів чоловіка або просто знайомитися з чоловіками і розпочинати короткі романи, які ні до чого не зобов'язують, займаються сексом з малознайомими чоловіками. Дехто навіть користується правилом 10 чоловіків, згідно з яким, переспавши з десятком чоловіків, можна забути про колишнього коханого. Найчастіше дотримання такого правила призводить до спустошення і розчарування. Але і це теж парадоксальним чином допомагає забути того, хто зрадив. Тільки цього разу не через біль, а через нудоту і огиду.

Треті йдуть до тих, з ким тепло. Вони віддаються в руки колишнім коханцям, старим друзям, закоханим у них чоловікам. І це найбільш безпечний варіант – піти до того, хто зігріє. Повністю усвідомлюючи, що він ніколи не зрадить і не буде близьким надовго. Але він буде ставитися дбайливо і обережно, зрозуміє, що ти поранена, і не буде торкатися болючого. Він просто буде поруч. Стільки, скільки тобі потрібно. Як шкода, що недовірливі розлучені жінки не здатні навіть побачити такого поруч, не кажучи про те, щоб захотіти з ним близькості.

Як би там не було, кожна проходить свою школу, отримує свій досвід. І це якраз той випадок, коли варто йти в біль і розчарування. Тому що це ніби знову навчитися ходити – падаючи, ридаючи, піднімаючись, обтрушуючись і роблячи нові кроки. І помилки тут бути не може – тільки досвід, результат якого – вміння відчувати та розуміти свої потреби, любити і поважати себе, а потім - і іншого чоловіка, який не колишній чоловік.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин