Вчені розповіли, як стати розумнішими

Спеціалісти з'ясували, що розвиток людського інтелекту триває все життя і свої розумові здібності можна значно поліпшити.

Вчені з центру нейровізуалізації при Лондонському університетському коледжі з'ясували, що розвиток людського інтелекту триває все життя і свої розумові здібності можна значно поліпшити. Для цього необхідно постійно тренувати мозок.

ВЧЕНІ ПЕРЕДБАЧИЛИ КІНЕЦЬ ЕВОЛЮЦІЇ - ЛЮДСЬКИЙ МОЗОК ДСЯГ МЕЖІ РОЗВИТКУ

Дослідження британських вчених, опубліковане в журналі Nature, вперше показало, що рівень інтелекту не є постійною величиною, а змінюється протягом життя. В ході експерименту вони досліджували 33 підлітки у віці від 12 до 16 років.

Перше обстеження було проведене у 2004р. Чотири роки тому вчені знову зустрілися з молодими людьми. Дослідники оцінювали їх інтелект, пропонуючи пройти різні тести, а також за допомогою магнітно-резонансної томографії з'ясовували як змінилася структура мозку учасників експерименту.

ВІДПОЧИНОК НА ПЛЯЖІ ЗНИЖУЄ РІВЕНЬ IQ

Вчені виявили у тих підлітків, які в ході тестів на IQ показали хороші результати, і позитивні зміни в мозковій структурі - кількість нервових клітин, що регулюють розумовий процес, значно зросла.

Таким чином, підлітки в ході постійних розумових тренувань, якими є навчання в школі, натренували свій мозок. Якщо вони продовжать займатися розумовою працею, їхній інтелект буде тільки поліпшуватися, стверджують вчені. Що ж стосується підлітків, які в ході тестів IQ показали не дуже добрі результати, то вони можливо, просто не досягли піку свого розвитку. Як заявила керівник проекту професор Кеті Прайс, провалений тест на IQ - ще не привід записуватися у невдахи.

Читайте також:

Планета через 20 років: роботи-трудяги і "друк" людських органів

Вчені з'ясували, що мозок оптимістів некоректно обробляє сигнали

Нейрони центру руху в мозку радяться один з одним

Вчені вживили пацюку штучний мозок

Кишкові бактерії можуть впливати на роботу мозку і настрій

IBM створила революційні мікрочіпи, що імітують роботу мозку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: