Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Абромавичуса можуть "розіграти в темну" - нардеп

Міністр непогано спрацював, - вважають у "Народному фронті".

Фракція "Народного фронту" не буде голосувати за відставку міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса.

Про це заявив народний депутат Ігор Гузь в ефірі ток-шоу "Право на владу". 

На його думку, Айварас Абромавичус непогано спрацював.

Щоправда, у парламенті міністра, за словами Гузя, можуть "розіграти в темну", щоб розвалити коаліцію.

Також він вважає, що нова виборча кампанія нічого не дасть.

Нагадаємо, що міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус остаточно вирішив не змінювати свого рішення - він не відкликатиме свою заяву про відставку.

Відомо, що Абромавичус не брав участі в екстреному засіданні уряду. За деякими даними, він вийшов із будівлі на Грушевського за кілька хвилин до початку зустрічі міністрів. Про те, чи пристане він на пропозицію уряду залишитися на роботі, Абромавичус чіткої відповіді не дав.

Як повідомлялося, 3 лютого глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про свою відставку. Причиною звільнення він назвав різку активізацію блокування будь-яких системних реформ і нав'язування сумнівних особистостей в команду.

Зокрема, він звинуватив першого заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка у лобіюванні своїх людей на високі посади в держкомпаніях і на крісло заступника міністра.

Слідом за главою відомства Айварасом Абромавичусом у відставку пішли і його заступники - Максим Нефьодов, Юлія Ковалів, Юлія Клименко.

Також залишила пост Торгового представника України Наталія Микольська.

4 лютого після зустрічі президента Петра Порошенка з послами країн G7 уряд зібрався на позачергове засідання. На ньому було оголошено, що чотири міністри, які раніше з різних причин написали заяви про відставку, відкликають їх. Це зробили міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, міністр інформаційної політики Юрій Стець, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський та міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що уряд не йде у відставку, а буде працювати разом однією командою.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції