"Самопоміч" "відхрестилася" від міністра Павленка

Політсила звинуватила міністра у тому, що він "заразився" корупцією.

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко більше не представляє "Самопоміч".

Про це йдеться у заяві політсили на своїй сторінці у Facebook.

"Корупція заразлива. Олексій Павленко більше не представляє Об'єднання "Самопоміч", - йдеться у заяві.

Позиція фракції залишається незмінною – депутати вимагають відставки уряду на чолі з Арсенієм Яценюком та сформувати новий склад Кабміну.

"Кандидатура прем'єра та нових урядовців повинні відповідати викликам, що стоять перед країною. Змова клептократів проти суспільства не має майбутнього", - зазначили у "Самопомочі".

 

Офіційно. Олег Березюк, голова фракції Об'єднання "Самопоміч":"Корупція заразлива. Олексій Павленко більше не представ...

Опубліковано Об'єднання "Самопоміч" 4 лютого 2016 р.

Нагадаємо, лідер фракції "Самопомочі" у Верховній Раді Олег Березюк напередодні заявив, що Рада партії ухвалила рішення про відкликання міністра АПП Олексія Павленка. Джерела в партії повідомляли, що причиною цього є прем'єр Арсеній Яценюк, через якого Павленко начебто не може нормально керувати міністерством.

Сам Павленко був вражений заявою партії "Самопоміч" про його відкликання з посади. За його словами, партія завжди високо оцінювала роботу його команди. "Я не є членом будь-якої партії і не входжу ні в які партійні органи. У мене немає жодних кулуарних зобов'язань. В мене тільки одна політика – аграрна", - написав він.

Фракція "Самопоміч" на засіданні ввечері 27 січня прийняла рішення відкликати з уряду Олексія Павленка і міністр погодився на вимоги фракції. 29 січня Павленко написав заяву про свою відставку і подав її у Верховну Раду України.

Але під час засідання уряду 4 лютого Павленко разом з трьома іншими міністрами відкликав свою заяву, але поставив умови для своєї роботи в уряді. 

"Перше, я проти деструктивного політичного тиску на процес здійснення реформ як з боку партії, фракції та окремих депутатів. Друге, я буду наполягати на завершені усіх розпочатих процесів у сфері дерегуляції, реформи харчової безпеки, земельної реформи, прозорої аграрної приватизації, оновлення кадрового потенціалу та подальшої боротьби як з російською економічною агресією, так і продовження спільної інтергації в європейський ринок… Якщо ці принципи не виконуватимуться, ми не працюватимемо", - заявив він.

Олексій Павленко відкликав свою заяву про відставку та назвав умови, за яких буде працювати

"Я розумію повну відповідальність за долю країни у дуже непрості історичні часи, - сказав міністр. - Я хочу публічно відкликати свою заяву про відставку при виконанні наступних принципів". По-перше, Олексій Павленко висловився проти деструктивного політичного тиску на процес здійснення реформ. По-друге, він наполягатиме на закінченні всіх розпочатих процесів у сфері дерегуляції, земельної реформи тощо. "Якщо ці принципи не виконуватимуться, ми не працюватимемо", - заявив міністр аграрної політики та продовольства.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: