Слідом за Абромавичусом у відставку йде Торговий представник України

Дата публікації
Слідом за Абромавичусом у відставку йде Торговий представник України

Микольська заявила, що йде з посади посади Торгового представника України / УНІАН

Микольська запевняє, що завершить всі пріоритетні проекти.

Наталія Микольська заявила, що йде з посади посади Торгового представника України слідом за головою Міністерства економіки Айварасом Абромавичусом. 

Про це вона написала у Facebook.

"Моє основне завдання було – стати адвокатом бізнесу – українських експортерів. І ми виконували його разом всією командою Міністерства, сформованою Міністром Абромавічусом. Наш Міністр – один з найкращих менеджерів, з яким я працювала, і людина з високими моральними цінностями, яка створила цю команду і створила умови для ефективної роботи команди і кожного з нас зокрема", - написала вона.

Микольська заявила, що завершить всі пріоритетні проекти.

Друзі, колеги, однодумці, група-підтримки, співчуваючі і критики!Сьогодні я прийняла дуже складне і важливе рішення ра...

Posted by Nataliya Mykolska on Wednesday, February 3, 2016

3 лютого, глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про свою відставку. Причиною звільнення він назвав різку активізацію блокування будь-яких системних реформ та нав'язування сумнівних осіб у команду.

Зокрема, він звинуватив першого заступника глави фракції БПП Ігоря Кононенка у лобіюванні своїх людей на високі посади у держкомпаніях та на крісло заступника міністра. Пізніше Кононенко висловив бажання поспілкуватися з  Абромавичусом на засіданні фракції "Блоку Порошенка".

Ввечері 3 лютого слідом за главою відомства Айварасом Абромавичусом у відставку пішли й його заступники - Максим Нефьодов та Юлія Клименко. "Ми багатого досягли, планів у нас ще більше, але ми бачимо перешкоди, які не дозволяють реалізувати задумане", - наголосив Нефьодов.  

Наступна публікація