"Печерське кривосуддя тріумфує", - Пашинський про свій арешт

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Екснардепа заарештували на два місяці без права внесення застави.

Колишній народний депутат Сергій Пашинський, якого на два місяці заарештував Печерський райсуд Києва, не визнає свою провину й називає звинувачення проти себе сфальсифікованими.

Про це йдеться в заяві Пашинського, розміщеній на його сторінці у Facebook.

"Не маючи жодного доказу, жодної справи, жодних свідчень щодо моєї причетності до "корупції", яку так рекламували, сьогодні мене арештували за самооборону та захист честі своєї дружини. Відоме печерське кривосуддя тріумфує - керує процесом Андрій Портнов. Слідство повністю підтвердило мої покази, я пройшов поліграф, пройшов всі слідчі експерименти. Кримінальний елемент, який образив мою дружину і розбив мені голову пляшкою, відмовився проходити поліграф і постійно змінював покази. Я не залишив країну, хоча депутатський імунітет втратив ще у серпні. Те, що відбулося сьогодні в Печерському суді - відверта фальсифікація правди. Я буду боротися з портновими-януковичами і надалі. Правда переможе", - зазначив Пашинський.

ЗАЯВА СЕРГІЯ ПАШИНСЬКОГО ПІСЛЯ РІШЕННЯ ПЕЧЕРСЬКОГО СУДУ Не маючи жодного доказу, жодної справи, жодних свідчень щодо...

Опубліковано Сергієм Пашинським Понеділок, 7 жовтня 2019 р.

Нагадаємо, 31 грудня 2016 року Сергій Пашинський з дружиною в темну частину доби трохи не врізався в авто, яке зламалося на дорозі. Двоє чоловіків в цей момент намагалися відтягнути машину з проїжджої частини. Почалася словесна перепалка, яка закінчилася тим, що Пашинський погрожував пістолетом одному з чоловіків, який у відповідь начебто розбив об голову депутата пляшку слабоалкогольного напою.

Пашинський вистрілив кривдникові В'ячеславу Хімікусу в ногу, проте, стріляв він з метою самооборони чи першим дістав пістолет заради залякування і погроз – невідомо. Показання учасників конфлікту щодо цього розрізняються.

Згодом депутат від "Народного фронту" Сергій Пашинський заявив про закриття проти нього скандальної справи щодо стрілянини біля с. Хлепча. 

У листопаді 2018 року поліція вручила В'ячеславу Хімікусу підозру в хуліганському нападі на народного депутата "Народного фронту" Сергія Пашинського.

4 жовтня 2019 року керівник Державного бюро розслідувань повідомив, що Пашинському оголосили про підозру у заподіянні громадянину тяжкого тілесного ушкодження.

Відео Суд у столиці заарештував Пашинського у "справі Хімікуса"

Печерський суд столиці заарештував до 4 грудня Сергія Пашинського у "справі Хімікуса". Пашинського підозрюють у нанесенні важкого ушкодження В'ячеславу Хімікусу. Під час сварки Пашинський поцілив Хімікусу в ногу з пістолета.  

Суд у столиці заарештував Пашинського у "справі Хімікуса"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції