Пашинський через добу після інциденту розповів про подробиці нападу

Він наголосив, що зброя, яку він мав із собою, - була зареєстрована.

Голова комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони і нардеп від "Народного фронту" Сергій Пашинський через добу через нападу вирішив розповісти подробиці інциденту зі стріляниною.

Про це він повідомив у Facebook.

Пашинський повідомив, що був без охорони.

"Незаплановано з дружиною вирішили поїхати в кінотеатр "Батерфляй Кантрі". Оскільки це була субота, перед Новим Роком, я відпустив водія та охорону. Дружина була сама за кермом. Після закінчення сеансу, приблизно о 17:15 ми в'їхали з траси Київ – Одеса в поворот на своє село Хлепча", - зауважив Пашинський.

Він додав, що вони їхали з ближнім світлом. Його дружина змушена була різко загальмувати перед великим автомобілем, без ввімкнених габаритів, на темній ділянці дороги. Нардеп наголосив, що зброя, яку він мав із собою, - дозволена і зареєстрована, з правом носіння та застосування у випадках, передбачених законом.

"Я застосував цю зброю лише після удару скляною пляшкою по голові, чому є підтвердження від незалежних свідків. Покази свідків та догляд місця подій підтверджують, що я зробив попереджувальний постріл вгору, а другий, вже після удару мене пляшкою, здійснив у ногу нападнику. Пістолет зараз вилучено на відповідну експертизу", - зауважив депутат.

Пашинський додав, що його оглянули лікарі, надали першу медичну допомогу. Тест на алкоголь показав, що він не вживав алкогольні напої.

"Особисто надав першу медичну допомогу пораненому нападнику, стягнувши його поранену ногу своїм ременем. Весь вечір вчора я та моя сім'я допомагали йому отримати належну медичну допомогу", - зазначив народний депутат.

Також він заявив, що готовий працювати зі слідством.

Нагадаємо, 31 грудня Сергій Пашинський прострелив ногу нетверезому чоловіку, який погрожував йому вбивством. Інцидент стався після того, як Пашинський попросив чоловіка увімкнути аварійку на дорозі. Чоловік розгнівався і вдарив депутата скляною пляшкою, поваливши на землю.

На Київщині сталася стрілянина за участю нардепа Сергія Пашинського

На Київщині сталася стрілянина за участю нардепа Сергія Пашинського

Повʼязані теми:

Наступна публікація