Шокін поки нікуди не йде – Сакварелідзе

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Заступник генпрокурора заявляє, що його начальник поки не написав заяву про відставку.

Генеральний прокурор України Віктор Шокін поки не написав заяву про відставку, незважаючи на пропозицію президента Петра Порошенка. Про це в середу, 17 лютого, повідомив заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе в коментарі виданню "Гордон".

"Поки генпрокурор нікуди не йде. Але якщо він дійсно подасть у відставку, з'явиться перспектива. Подивимося, хто очолить прокуратуру, і наскільки наступний прокурор буде мати бачення і бажання продовжувати реформи. За моїми даними, генпрокурор ще заяв не писав. Ми в очікуванні змін та новин", – уточнив він.

Сакварелідзе зазначив, що підтримує звернення президента України Петра Порошенка до Кабінету Міністрів і керівництва ГПУ про відставку.

Відео Доля генпрокурора Віктора Шокіна досі залишається невідомою

"Думаю, рішення президента правильне, і все в перспективі буде набагато краще. Завжди треба йти вперед і націлюватися на той результат, на який є великий запит українського суспільства. З точки зору реформи правоохоронних органів, нам потрібен уряд, який буде розуміти важливість і актуальність перетворень. У правоохоронній сфері актуально подолання бюрократії та оптимізації фінансування. Інакше нічого не вийде. Які б ідеальні реформи ми не придумували, на такій мінімальній зарплаті, лише на ентузіазмі складно утримувати людей. Решта – політичні заяви, які я не маю права робити", – сказав Сакварелідзе.

Він не зміг відповісти, чи повернеться на роботу в ГПУ після відставки Шокіна Віталій Касько, який 15 лютого подав заяву про звільнення з посади заступника генпрокурора.

"Касько вчора написав заяву, і, наскільки я знаю, його підписали. Чи повернеться він після відставки Шокіна в ГПУ, невідомо. Думаю, про це треба питати у Каська", – зазначив заступник генпрокурора.

Відео Представник Білого дому заявив, що відставка Шокіна свідчить про готовність до реформ

Нагадаємо, 16 лютого президент Петро Порошенко попросив генерального прокурора Віктора Шокіна подати у відставку. "Генпрокуратура, на жаль, не змогла заручитися довірою суспільства. І саме тому на порядку денному стоїть питання про відставку генпрокурора", - зазначив президент у своєму зверненні до співвітчизників.

ЗМІ повідомили, що Шокін вже подав заяву про відставку, проте в ГПУ не змогли підтвердити цю інформацію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції