Уряд оскаржив у суді відсторонення Супрун

Уряд оскаржив у суді відсторонення Супрун

Через декілька днів суд розгляне це клопотання.

Кабінет міністрів України оскаржив рішення Окружного адміністративного суду Києва щодо відсторонення Уляни Супрун від виконання обов'язків міністра охорони здоров'я. Про це повідомляє прес-служба суду.

"До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшло клопотання від представника Кабінету міністрів України про скасування заходів забезпечення позову в адміністративній  справі за позовом Ігоря Мосійчука до в. о. міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун щодо відсутності в неї повноважень міністра. Суд призначив до розгляду в судовому засіданні 11 лютого 2019 року зазначене клопотання", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, від 5 лютого Уляні Супрун тимчасово заборонили виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я. Заборона діятиме до остаточного рішення суду. Водночас у соцмережах вже з'явився хештег "ПідтримуюСупрун". 

Згодом у суді пояснили, що ухвалили таке рішення у зв’язку з тим, що вона "занадто довго була виконувачем обов'язків", а також має два громадянства - українське і американське, що заборонено законом.

У Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що консультуються з юристами через таке рішення суду

Відео В уряді спроби усунення Супрун називають "загрозою медичних реформ"

Уляна Супрун терміново повертається з відрядження через рішення суду, яким її відсторонили од керівництва Міністерством охорони здоров’я. Тому на засіданні Кабміну очільниці МОЗу не було. Не прийшли і її заступники. А крісло за урядовим столом представника відомства взагалі прибрали. 

В уряді спроби усунення Супрун називають "загрозою медичних реформ"

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів