Тимошенко: Супрун експериментує на українцях

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Політик обіцяє все виправити після перемоги на виборах.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун "ставить експерименти на українцях". Про це кандидат у президенти заявила на зустрічі з мешканцями Дніпра.

За її словами, Україні не потрібні міністри-іноземці.

"Я можу вам сказати, так як побудована система охорони здоров'я – так не може жити країна. Вони запропонували нам модель, якої не існує в світі. Якщо такого немає у світі і нам прислали іноземного міністра охорони здоров'я, у нас це спробувати, то чому вони не можуть спочатку поставити експеримент у своїх країнах, а потім приходити і ставити експерименти на інших народах?", - заявила Тимошенко.

Нагадаємо, від 5 лютого Уляні Супрун тимчасово заборонили виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я. Заборона діятиме до остаточного рішення суду. Водночас у соцмережах вже з'явився хештег "ПідтримуюСупрун". 

Згодом у суді пояснили, що ухвалили таке рішення у зв’язку з тим, що вона "занадто довго була виконувачем обов'язків", а також має два громадянства - українське і американське, що заборонено законом.

У Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що консультуються з юристами через таке рішення суду

Відео Тимошенко вимагає розслідувати збагачення Порошенка

Юлія Тимошенко вимагає, щоби Національна агенція з питань запобігання корупції зайнялася питанням збагачення чинного президента. Каже, минулого року статки Петра Порошенка зросли, про що свідчать зміни, які він вносив у свою декларацію упродовж року. На її думку, НАЗК має скласти протокол про корупцію, бо Порошенко збільшив свої доходи у 82 рази й заробляє проценти на тому, що "дає в борг своїй країні".

Тимошенко вимагає розслідувати збагачення Порошенка

Залиште свій коментар

Вибір редакції