Amazon позивається проти Пентагону за програний багатомільярдний тендер

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Microsoft вийшла переможцем тендеру Міноборони США на забезпечення хмарними технологіями.

Американська інтернет-компанія Amazon вирішила позиватися в суді проти Міністерства оборони США за присудження багатомільярдного контракту на надання хмарних інтернет-сервісів конкуренту Microsoft.

Про надісланий інтернет-велетем Amazon позов до суду проти Пентагону розповів речник компанії, передає Deutsche Welle.

В Amazon переконані, що процедура тендерного конкурсу відбулася з "явними недоліками, помилками", а також там мала місце "недвозначна упередженість", цитує представника компанії агенція новин DPA.

На тлі цього в Amazon переконані, що проведення таких тендерів має відбуватися "без політичного впливу". Крім того, речник Amazon впевнений, що його компанія є беззаперечним лідером у сфері Cloud Computing, тобто хмарних технологій. Тож детальна неупереджена оцінка зроблених пропозицій компанії однозначно призвела б до перемоги Amazon, наполягають у компанії.

Власник Amazon мультимільярдер Джефф Безос не раз ставав об'єктом критики президента США Дональда Трампа. Крім того, Безосу належить також видання The Washington Post, котре нерідко публікувало критичні матеріали про Трампа.

У жовтні цього року в Пентагоні повідомили, що обрали Microsoft переможцем тендера на постання сервісів хмарних інтернет-послуг. Контракт передбачає надання таких послуг на суму 10 мільярдів доларів упродовж 10 років. Це відбулося попри те, що саме Amazon вважався однозначним фаворитом у конкурсі. У Міноборони США наголосили, що вважають своє рішення виваженим і "справедливим", нагадує Reuters.

Відео 17,5 мільярдів доларів віддасть на благодійність екс-дружина засновника Amazon

Екс-дружина найбагатшої людини в світі Маккензі Безос віддасть половину з отриманих при розлученні 35 мільярдів доларів на благочинність. Від чоловіка, засновника компанії Amazon Джеффа Безоса, вона пішла після 25 років спільного життя. Причиною розлучення, за даними американських таблоїдів, став роман Безоса з американською телеведучою. Після розірвання шлюбу Маккензі отримала 4% акцій Amazon і посіла 22 місце в списку найбагатших людей світу.   

17,5 мільярдів доларів віддасть на благодійність екс-дружина засновника Amazon

 

Вибір редакції