Батько коханця принцеси Діани готовий стати президентом Шотландії

Єгипетський мільярдер Мохаммед аль-Фаєд закликав шотландців здобути незалежність. Він готовий очолити їхню республіку.

Єгипетський олігарх, власник бізнес-імперії Harrods Мохаммед аль-Фаєд запропонував Шотландії вийти зі складу Сполученого Королівства та висловив готовність стати першим президентом незалежної країни.

Аль-Фаєд закликав "своїх шотландських співвітчизників відокремитися від англійців та їх жахливих політиків" і заснувати республіку.

"Ви, шотландці, дуже довго жили в комі", - заявив він.

"Я надам будь-яку допомогу, яка необхідна Шотландії для відновлення незалежності. Коли, ви, шотландці, знову знайдете свободу, я готовий стати вашим президентом", - наголосив магнат.

Він також сказав, що йому не подобається чинний глава шотландського уряду Алекс Селмонд, оскільки той відмовився зустрічатися з бізнесменом.

Зауважимо, що 80-річний мільярдер є батьком Доді аль-Фаєда, який загинув в автомобільній катастрофі разом з принцесою Діаною в 1997 році.

Мохаммед аль-Фаєд уродженець Єгипту. Своє багатство він здобув завдяки створенню судноплавної компанії, а також під час перебування на посаді фінансового радника султана Брунею, найбагатшої людини у світі на той час.

Зараз аль-Фаєд є власником одного з найзнаменитіших універмагів – магазину Harrods в Лондоні. Також він має маєток у Шотландії

Шотландія - найбільш незалежна країна у складі Великобританії. Теоретично вона може вийти зі складу Сполученого Королівства. Прихильники відділення - Національна партія Шотландії - виграли вибори в 2007 році і намагаються організувати референдум з питання проголошення незалежності.

Читайте також:

Єгипетського олігарха відправили на шибеницю за вбивство поп-зірки

Екс-президент Франції написав книгу про любов до англійської принцеси

Саудівська принцеса втекла до коханця в Британію

Російський олігарх відправив керувати "Аерофлотом" свого тримісячного сина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: