Білорусь та РФ вирішили всі спірні питання щодо інтеграції

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Москва і Мінськ невдовзі розпочнуть "співпрацю в рамках Союзної держави".

Принципові розбіжності РФ та Білорусі щодо "співпраці в рамках Союзної держави" зняті.

Про це 9 серпня повідомив глава Мінекономрозвитку Максим Орєшкін за підсумками зустрічі прем'єр-міністрів РФ і Білорусії Дмитра Медведєва і Сергія Румаса, передає ТАСС.

Він пояснив, що зараз робота буде вестися на рівні робочої групи, а через якийсь час прем'єр-міністри фіналізують домовленості, які були досягнуті президентами в Санкт-Петербурзі.

Зараз всі принципові розбіжності практично зняті. Усі домовленості досягнуті, тепер має бути дуже велика робота, - сказав Орєшкін, коментуючи питання про співпрацю РФ і Білорусії в рамках Союзної держави. - Я думаю, протягом місяця точно. Це такий крайній термін, щоб встигнути провести роботу до грудня".

Російський міністр додав, що після фіналізації процесу узгодження великі групи фахівців з російської і білоруської сторони будуть вести роботу, пов'язану з гармонізацією законодавства.

Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко наполягає на поглибленні та розширенні російсько-білоруських відносин. Також Лукашенко заявив, що його країна готова у об’єднанні з Росією "йти настільки далеко, наскільки ви готові".

Як повідомлялося раніше, білоруський президент все частіше говорить про загрозу суверенітету його країни. Росія активізувала свою діяльність на договорі про утворення Союзної держави від 1999 року, за яким РФ та Білорусь повинні створити конфедерацію з єдиною політичною, економічною, військовою, митною, валютною, судовою, культурною та іншими системами. Фактично це означає злиття обох країн в одну державу.

ВідеоРосія незримо була присутня на параді до Дня незалежності Білорусі

Феєрверки вибухнули на землі, у результаті - металеві осколки полетіли у натовп. Жінці влучило у шию. Ще троє людей травмовані. У білоруських ЗМІ пишуть - це були феєрверки російського виробництва. Росія незримо була присутня на всьому шоу.

Росія незримо була присутня на параді до Дня незалежності Білорусі

Залиште свій коментар

Вибір редакції