Екс-президент Бразилії подала апеляцію на імпічмент

Експерти відзначають, що шанси Русеф виграти апеляцію дуже невеликі.

Колишній президент Бразилії Ділма Русеф подала до Верховного суду апеляцію на рішення сенату, який змістив її з поста президента Бразилії.

Про це пише ВВС.Russian.

В апеляції адвокат Русеф попросив провести новий розгляд звинувачень його підзахисної в махінаціях з бюджетом країни, а на цей час призначити Мічела Темера, який днем раніше вже офіційно очолив країну, виконуючим обов'язки президента.

Експерти відзначають, що шанси Русеф виграти апеляцію дуже невеликі.

У середу ввечері сенатори визнали Ділму Русеф винною в порушенні бюджетного законодавства, зокрема, у приховуванні справжнього розміру дефіциту бюджету країни під час її виборчої кампанії в 2014 році, і відправили її у відставку.

Нагадаємо, що раніше бразильський сенат приступив до фінальної стадії процедури імпічменту президента Ділми Русеф.

У травні верхня палата парламенту Бразилії проголосувала за початок процедури імпічменту Ділми Русеф і негайне відсторонення її від виконання своїх обов'язків на час цієї процедури.

Новий президент Бразилії склав присягу через дві години після імпічменту своєї попередниці

В Бразилії – новий президент. Керівника країни до присяги привели всього за дві години після того,  як сенат оголосив імпічмент попередній очільниці  держави – Ділмі Руссефф . Ним став Мішел Темер. Колишній соратник Руссеф рік тому перейшов в опозицію та ініціював її усунення. Попередні п’ять місяців  виконував обов’язки президента Бразилії. І залишиться при владі до нових виборів, які призначені на січень 2019. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: