Темер очолив Бразилію після імпічменту Русеф

31 серпня бразильський сенат схвалив імпічмент Ділми Руссеф.

Мішел Темер офіційно вступив на посаду президента Бразилії після імпічменту колишнього лідера країни Ділми Русеф.

Про це пише ТАСС.

75-річний Мішель Тремер, який займав раніше пост віце-президента країни, буде керувати Бразилією до 1 січня 2019 року, коли повинен був закінчитися президентський термін Русеф. Відразу після вступу на посаду президента Тремер відправиться в Китай на саміт G20.

Нагадаємо, що раніше 31 серпня бразильський сенат схвалив імпічмент Ділми Русеф, раніше тимчасово відстороненим від посади президента країни. За її остаточну відставку проголосував 61 сенатор, проти — 21.

Нагадаємо, що раніше у цьому місяці бразильський сенат приступив до фінальної стадії процедури імпічменту президента Ділми Русеф.

У травні верхня палата парламенту Бразилії проголосувала за початок процедури імпічменту Ділми Русеф і негайне відсторонення її від виконання своїх обов'язків на час цієї процедури.

Опозиція Бразилії домоглася відставки Ділми Руссефф

Відставки опозиція домагалася майже рік, обвинувачуючи її у корупції та маніпуляціях з державним бюджетом. У травні її таки вдалося на 180 днів відсторонити від влади. За цей час прокуратура мала надати докази або ж спростувати  її причетність до фінансових злочинів. Й от тепер маючи усі дані, сенатори більшістю голосів таки відправили Руссефф у відставку.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: