Найстаршій панянці було 72 роки

ТСН.uа поспілкувався з чоловіком, якому платять за секс

Дмитру* 44 роки. Після робочого дня ми зустрілися з ним у гаражі на околиці Києва. На запитання – чому в гаражі – він відповідає невиразно: це місце ближче до дому. Дмитро – звичайний чоловік середніх років, його зовнішність не кидається в очі і не врізається в пам'ять: темне волосся, підтягнутий, багато курить. Якщо спробувати віднести його до якоїсь категорії чоловіків, він, швидше, "качок", але не герой-коханець. Тим не менш, він коханець, не за покликанням, а за родом діяльності. Дмитро займається сексом із жінками за гроші. Не найпопулярнішу професію він поєднує зі щасливим сімейним життям, у нього є кохана дружина і дитина. Про професійні ризики, вподобання жінок у сексі, демпінгові ціни і про те, як зради рятують сім'ї, він розповів в інтерв'ю ТСН.uа.

*На прохання героя його ім'я було змінене.

- Ви нетиповий співрозмовник. Складно вирішити, яке запитання має бути першим.

- Все просто. Я якраз зараз буду тобі розповідати – мене всю ніч тягала одна панночка. Знаєш, дівкам на окружній набагато простіше. Чоловік же прямий як кут будинку. Він її взяв, гроші заплатив і пішов. У вас все набагато складніше. Вам [жінкам] навіть не секс головне, вам головне – спілкування. Вам потрібно, щоб вас вислухали, а секс просто у додаток йде. Хоча і тут теж все інакше. Секс за гроші відрізняється від звичайного. Коли жінка за нього платить, то просто бере за горло і п'є всі соки. Ви дикі. Я дивлюся на жінок і боюся їх.

- Як ви себе називаєте?

- Себе? Ніяк, на ім'я.

- Таких як ви називають "жиголо"?

- Можна називати як завгодно. Молодь мріє займатися тим самим, але вони навіть не уявляють, як це складно і як вимотує морально.

- З чого все почалося?

- Мені взагалі було дуже соромно перші рази. Я займався тоді викладанням водіння, я все ж майстер спорту. В результаті одна панянка запропонувала [секс за гроші], я, зрозуміло, відмовився. Для мене це було дико. У підсумку, все випадково сталося і всунули гроші. Вийшло, в перший раз незрозуміло за що заплатили – чи то за урок водіння, чи то за секс. Через якийсь час мені зателефонувала дівчина, сказала, що хоче навчатися водінню. Приїхала й каже: "Я тарифи знаю, поїхали до готелю". Я відповідаю: "А водіння?". Водінням ми не займалися. Так все і почалося.

- Перший час це називалося "навчання водінню"?

-Так (сміється).

-Чому спочатку було ніяково?

-Я з дитинства привчений так, що чоловік-годувальник, а брати гроші з жінки нетактовно і неетично.

-А що сталося потім?

Воно ж усе так, розумієш... якби тебе з дитинства виховували так, що вбивати і їсти людей – це добре, то ти б їх вбивала і їла. Людина до всього звикає. Я зрозумів, що можна заробляти і таким чином.

Як ставляться до цього друзі?

- Багатьом це гидко, багато хто сміється. Але скажу чесно, що мужики практично всі заздрять. Хоча я кажу, що нема чому. Бо коли займаєшся сексом із дівчиною, то отримуєш від цього задоволення, а для мене це просто робота.

- У вас є дружина. Вона знає про ваш спосіб заробітку?

- При тому, що я займаюся такою нісенітницею, я дуже кохаю свою дружину. Дуже міцно. Вона здогадується, чим я займаюся, але не звинувачує мене ні в чому. Я теж, якщо я прийду додому і побачу її з коханцем, то скажу: "Здрастуйте, давайте вип'ємо коньяку". Всі ролучення, скандали і істерики від ревнощів. У нас ревнощів немає. Приходиш додому вичавлений як лимон, лягаєш спати і думаєш: "Тільки б дружина не попросила", а вона раз і захотіла. Доводиться виконувати, подружній обов'язок як-ніяк.

- Тобто, вона навіть не запитує, чому вас немає ночами вдома?

- Так. Ось зранку запитала: "Коли ти будеш? На плиті стоїть борщ". Коли ми приїжджаємо на відпочинок, я часто стою на балконі оголеним - люблю ходити без одягу. На мене задивляються бабусі із сусідніх балконів і дружина часто підколює: "Дивись, якраз твій контингент".

- Це ваша основна робота?

- В принципі, так. Хоча після революції дуже багато жінок відмовилися від моїх послуг. Хтось збанкрутував, хтось виїхав за кордон. Залишилось у мене близько 5 платоспроможних клієнток. Вони вже як рідні.

Найбільший мій дохід, напевно, був в районі десятки зелені за місяць. Зараз звичайно менше - штука, півтори

- 5 клієнток можуть приносити нормальний заробіток?

- Найбільший мій дохід, напевно, був у межах десятки зелені за місяць. Зараз звичайно менше - штука, півтори. Всі п'ять намагалися зав'язати зі мною стосунки. Я їм казав: "Зрозумій, ти мені у матері голдишся, ти що".

- Як давно ви надаєте сексуальні послуги за гроші?

- Років 10 вже, напевно. У Європі, до речі, теж дуже багато жінок безгоспних.

- У якому сенсі "безгоспних"?

- Тих, які хочуть. Я просто дуже люблю подорожувати. Один з варіантів заробітку – кудись приїхати в Європі, особливо на дикий пляж, лягти там і лежати. Жінки самі тебе знаходять. Дорослі панночки підходять, вітаються, ти навіть можеш не розуміти їх. Я так заробляв.

- Якщо намагатися намалювати якийсь середній образ вашої клієнтки, то це заміжня жінка середніх років?

- Так, всі дорослі, в основному, але є і одна молода – 22 роки. Їй із багатьма чоловіками ні про що поговорити. Вона любить космос, я теж – у нас спільні інтереси. Часто жінка заміжня, у неї є діти, вона прив'язана до чоловіка, як до грошового мішка. І коли такій жінці робити нічого, то у неї є два варіанти – отримати задоволення на стороні або виносити мозок чоловікові.

- Чому жінки до вас звертаються?

- Вони мені відкриваються. Виявляється, що багато жінок люблять зв'язування, екстремальні пози, просто тому що вони є, а у чоловіка не виходить. Для багатьох мужиків секс – це один раз і все. А другий, третій? Для них головне, щоб їм добре було. Незадоволена жінка стає стервом. Я, припустимо, жінку задовольнив, вона розм'якла, задоволена і хороша приходить додому, не кричить на чоловіка. Багатьом жінкам не вистачає навіть не сексу, а кохання.

Незадоволена жінка стає стервом

- Ваші послуги коштують 100 доларів за годину?

- Вже ні. Вже 1000 гривень. Довелося знизити ціну, курс долара, сама розумієш. Та й я вже не молодий.

- Якщо спробувати підрахувати, скільки у вас було жінок?

- Напевно, від тисячі до двох. Бувало таке, коли за рік більше сотні, бувало в день по п'ять. Після такого, звичайно, стаєш набагато черствішим. Я мрію про те, щоб повернути час назад і була одна жінка на все життя.

- У вас є діти?

- Семеро і всі від різних жінок. Я спілкуюся тільки зі своїм сином від дружини. У всіх випадках це відбувалося за обопільною згодою. Щодо двох дітей я підписував у нотаріуса папери, що не маю права зустрічатися і навіть підходити до дитини. Після цього мені виплачували 10 тисяч євро. Це неприємно, коли тебе використовують як донора. Вперше мені розглядали зуби як коню, щоб визначити генофонд.

- Багато знаєте чоловіків, які займаються тим самим?

- Нікого не знаю. Намагався двох хлопців залучити, але вони не змогли. У мене є чудовий друг – дуже красивий, займається народними танцями. Якось він мені поскаржився на те, що у нього немає грошей. Я йому запропонував підібрати "дівчаток", їм правда по 50-55 років. За 100 баксів він погодився. Я дав двом жінкам його телефон. Вони мені передзвонили через пару днів і розповіли, що він не зміг. У хлопця дружина, дитина, все добре в цьому плані, але він з такою жінкою не зміг.

- Як вам вдається впоратися з цією проблемою?

- У мене по життю такої проблеми немає, слава богу. Хоча я вже досить дорослий хлопчик. Грубо кажучи, у мене встає на все – на колоду, на дерево, на кішку, собаку.

- Але все ж, жінка може не дуже добре виглядати

- Найдорослішій панночці було 72 роки. Нормальна, доглянута, доглядає за собою. Я ж кажу, що це більше не плотське задоволення, а поговорити. А секс – це вже так, у кінці. Як вишенька на торті.

- Що це привнесло у ваше життя? Ви почуваєтеся менш самотнім?

- Це просто робота. Ні почуттів, ні емоцій.

- Було бажання облишити це заняття?

- Поки що ні. Все йде своєю чергою.

- Тобто, якщо ви перестанете працювати, то винятково з фізіологічних причин?

- Тьху-тьху-тьху, але, швидше за все, що так

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: