Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ердоган розповів про місцеперебування вбивці Хашоггі

Президент Туреччини заявив, що знає, де потрібно шукати вбивцю журналіста.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган повідомив, що вбивця журналіста Джмаля Хашоггі є серед 18 затриманих у Саудівській Аравії.

Про це йдеться в матеріалі видання Daily Saba.

Ердоган впевнений, що Ер-Ріяд знає про вбивцю журналіста і в тому, що він серед затриманих в Саудівській Аравії.

"15 осіб, які прибули в Стамбул і які знаходяться серед 18 затриманих саудівською владою, точно знають, хто вбив Джамаля Хашоггі і де його тіло. Саудівська Аравія може дізнатися про це, змусивши говорити цих людей", - сказав Ердоган. 

Президент Туреччини додав, що він упевнений, "немає потреби шукати його десь ще, адже він перебуває серед них".

Нагадаємо, у журналіста Джамаля Хашоггі були давні зв'язки з королівською родиною Саудівської Аравії, але він критично писав про нинішній уряд і спадкового принца Мухаммеда бін Салмана. У Туреччині підозрюють, що чоловіка допитували, катували, а після цього вбили і розчленували. Для цього в Стамбул в той день прилетіло 15 співробітників саудівських спецслужб. Слідство має відповідні звукозаписи. Після декількох тижнів заперечень і під потужним тиском країн Заходу, влада Саудівської Аравії все ж визнала, що журналіст загинув в їхньому консульстві.

Згодом турецька влада повідомила, що за кілька днів після вбивства Хашоггі Саудівська Аравія направила в Туреччину групу з 11 фахівців, серед яких були хімік та токсиколог, які повинні були "замести сліди" злочину. 

ВідеоТуреччина вважає, що тіла журналіста Хашоггі позбулися за допомогою хімічного розчинника

Туреччина вважає, що тіла убитого у саудівському консульстві журналіста Джамала Хашоггі позбулися за допомогою хімічного розчинника. Про це американському виданню Washington Post, де працював Хашоггі, розповів турецький високопосадовець. 

Туреччина вважає, що тіла журналіста Хашоггі позбулися за допомогою хімічного розчинника

Залиште свій коментар

Вибір редакції