Ізраїль провів випробування балістичної ракети

Міноборони Ізраїлю повідомило про випробування ракети. Експерти не виключають, що вона здатна нести ядерну зброю.

Ізраїль провів випробування балістичної ракети. Про який саме тип ракети йдеться, не повідомляється.

Випробування пройшли на військовій базі в центральній частині країни. Як повідомили в міністерстві оборони, основною метою запуску було спостереження за силовою установкою ракети, випробування були заплановані вже дуже давно.

Наразі на озброєнні Ізраїлю є балістичні ракети типу Jericho (Єрихон), які, за непідтвердженими даними,здатні нести як звичайні, так і ядерні боєголовки. Двоступінчата балістична ракета Jericho-II здатна вражати цілі на дальності до 1300 кілометрів.

Раніше Стокгольмський міжнародний інститут досліджень проблем миру повідомив, що сукупна кількість боєголовок на планеті до весни 2011 року становила 20 тисяч 530 штук. У списку країн-власниць ядерної зброї вісім держав. Ізраїль, за даний інституту, має 80 боєголовок. Формально Ізраїль не є членом "ядерного клубу".

Раніше британська дослідницька група BASIC Trident Comission оголосила, що Ізраїль може вести розробку нової балістичної ракети на базі ракети-носія Shavit, яку використовують для виведення супутників у космос. У випадку, якщо ця розробка буде завершена, у розпорядженні збройних сил Ізраїлю опиниться міжконтинентальна балістична ракета.

Читайте також:

США допоможуть Ізраїлю здобути військову перевагу над сусідами

Палестину взяли в ЮНЕСКО

США та Росія почали нову еру перегонів ядерних озброєнь

З атомного човна в Росії успішно запустили "Булаву"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: