США допоможуть Ізраїлю здобути військову перевагу над сусідами

Глава Пентагону запевнив, що США будуть підтримувати "якісну перевагу Ізраїлю у військовій сфері".

США допоможуть Ізраїлю підтвердити його перевагу над сусідами у військовій сфері, заявив міністр оборони США Леон Панетта напередодні візиту до Ізраїлю.

"Очевидно, що в цей драматичний час на Близькому Сході, де відбувається так багато змін, ситуація для Ізраїлю складається недобре. Він виявляється у все більшій ізоляції", - сказав Панетта.

"Важливо знову підтвердити наші міцні відносини з Ізраїлем у галузі безпеки, ясно дати зрозуміти, що ми будемо підтримувати його якісну перевагу у військовій сфері", - підкреслив він.

Глава Пентагону зазначив, що військової переваги недостатньо, щоб забезпечити безпеку Ізраїлю. Потрібні й активні дипломатичні зусилля. У зв'язку з цим Панетта вказав на важливість відновлення палестино-ізраїльських переговорів про мирне врегулювання.

За його словами, він має намір підкреслити це під час своїх зустрічей як з керівництвом Ізраїлю, так і палестинської автономії.

Панетта повідомив, що він буде обговорювати в Ізраїлі і військову програму Ірану, наголосивши на важливості спільних зусиль для стримування іранських устремлінь, а не односторонніх акцій.

Заява шефа Пентагону пролунала на тлі напруження відносин між Ізраїлем та Єгиптом і Туреччиною.

Крім того, в останній місяць загострилися відносини Ізраїлю з Палестиною. Це викликано тим, що Палестинська автономія має намір домогтися визнання з боку ООН. Відповідна заявка вже була подана головою Палестини Махмудом Аббасом. США виступає проти визнання Палестини і вважає, що Палестина має домогтися статусу незалежної держави за допомогою мирних переговорів з Ізраїлем.

Читайте також:

На саміті ООН Обама виголосив "найбільш проізраїльську промову"

Глава Пентагону: настав час для революції в Ірані

Лідер Палестини відмовився від компромісу з Ізраїлем

Туреччина оголосила "холодну війну" Ізраїлю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: