Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Курди вибили армію Асада із центру прикордонної провінції

Позиції курдів зміцнились.

Місто Аль-Хасаке на півночі Сирії, яке є адміністративним центром одноіменної провінції, перейшло під контроль курдських військових.

Про це повідомляє керівник Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини Рамі Абдель Рахман, цитує агенція Reuters.

Курдські загони народної самооборони встановили майже повний контроль над містом Аль-Хасаке, зміцнивши свої позиції на північному сході Сирії.

"Навіть якщо вони (проурядові підрозділи. - Ред.) й символічно присутні, це - велика поразка для режиму в Аль-Хасаке", - заявив Рахман.

Проурядові сили президента Сирії Башара Асада станом на 23 серпня контролювали в місті лише декілька будівель, відомих як квартал безпеки. Але і до початку останніх боїв курди утримували вже близько 70% міста.

Раніше представник Білого дому Джош Ернест заявив, що США вимагають від Росії змінити стратегію в Сирії, припинивши підтримку президента Башара Асада. "Ми дали зрозуміти Росії, що підтримка Асада веде лише до ескалації насильства в Сирії і до підживлення екстремізму. І ми збираємося продовжувати давати зрозуміти Росії, що ця стратегія повинна бути змінена", — сказав він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції