Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лікарі назвали критичним  стан постраждалих під Солсбері

Більше ніхто госпіталізований не був.

Чоловік і жінка, які постраждали в результаті отруєння нервовопаралітичною речовиною у Еймсбері залишаються в критичному стані в лікарні Солсбері, повідомили в Національній службі охорони здоров'я.

"В результаті впливу нервовопаралітичної речовини в суботу 30 червня двоє пацієнтів (чоловік і жінка, обоє за 40 років) залишаються в районній лікарні Солсбері, обидвоє в критичному стані", - йдеться в повідомленні.

Більше ніхто госпіталізований не був, уточнили в службі. У повідомленні зазначено, що яка-небудь додаткова інформація буде надана тільки в разі зміни стану постраждалих.

ВідеоПоблизу Солсбері зафіксували новий факт отруєння невідомою речовиною

Надзвичайна ситуація в місті Еймсбері на півдні Англії. Поліція повідомляє, що там знайшли двох людей в несвідомому стані в результаті впливу на них невідомої речовини. Еймсбері розташоване за 15 км від Солсбері, де нервовопаралітичною речовиною "Новачок" отруїли Сергія Скрипаля разом із донькою Юлією.

Поблизу Солсбері зафіксували новий факт отруєння невідомою речовиною

Нагадаємо, у Великій Британії двох осіб знайшли без свідомості в місті Еймсбері. Як з'ясувалося, вони отруїлися в результаті дії нервового агента "Новачок", який раніше використали проти екс-розвідника Сергія Скрипаля.

Залиште свій коментар

Вибір редакції