Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США привітали ухвалення Україною закону про нацбезпеку

У Держдепі повідомили, що чітке виконання закону ще більше закріпить західну інтеграцію України.

Державний департамент США привітав ухвалення Верховною Радою України закону про національну безпеку, зазначивши, що він повністю відповідає західним принципам та допоможе розширити співпрацю з НАТО.

Про це йдеться у заяві Держдепу США.

"Сполучені Штати вітають новий закон України "Про національну безпеку", ухвалений Радою 21 червня і підписаний президентом Порошенком 5 липня. Закон відповідає західним принципам і забезпечує основу для розширення взаємодії НАТО в Збройних Силах України. Повна реалізація закону, в тому числі створення комітету по нагляду за радою для сектора безпеки і новий закон про Службу безпеки України, ще більше зміцнить західну інтеграцію України", - повідомили у Держдепі.

Там також зазначили, що готові й надалі продовжувати підтримувати реформи в галузі безпеки та оборони в Україні, щоб зміцнити її можливість захищати свою територіальну цілісність.

Нагадаємо, 21 червня Верховна Рада проголосувала у другому читанні за президентський законопроект "Про національну безпеку України". Відповідне рішення підтримали 248 народних депутати, не голосували у повному складі фракція "Опозиційного блоку" та група "Відродження", з групи "Воля народу" проголосував один депутат, а з Радикальної партії Олега Ляшка - троє. 

Законопроектом було визначено фундаментальні національні інтереси України: інтеграція в європейський політичний, економічний, безпековий, правовий простір; набуття членства в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору; розвиток рівноправних взаємовигідних відносин з іншими державами.

ВідеоЗапобіжник військових переворотів: що потрібно знати про Закон про нацбезпеку

Верховна Рада довго сперечалася, але таки ухвалила Закон про нацбезпеку, що має наблизити українську оборонну сферу до стандартів НАТО. Готували закон у співпраці з західними партнерами України, а правки до його тексту після першого читання пропонували посли США, НАТО та ЄС.

Запобіжник військових переворотів: що потрібно знати про Закон про нацбезпеку

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції