Макрон втратив більшість у французькому парламенті

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Семеро його депутатів долучилися до нової групи.

Партія президента Франції Еммануеля Макрона "Вперед, Республіко!" втратила більшість. Від партії відкололись ще 7 депутатів.

Про це пише Euronews.

У французькому парламенті було створено нову групу "Екологія, демократія, солідарність", до якої увійшли переважно представники партії Макрона. Наразі вона налічує 17 осіб.

"З цією кризою COVID-19 нам потрібно подолати розбіжності і позиції і колективно побудувати світ після цього", - сказав співголова групи Матьє Орфелін.

На початку каденції Макрона та після перемоги на виборах до парламенту у його партії було 314 місць. Наразі ж він має усього 288 депутатів – на одного менше для абсолютної більшості. Водночас більшість для партії Макрона забезпечує підтримка іншої центристської партії,  яка має 46 депутатів.

Нагадаємо, президент Франції Еммануель Макрон провів телефонну розмову із президентом України Володимиром Зеленським, під час якої підтвердив свої плани відвідати Україну після завершення пандемії коронавірусу.

Відео Французи влаштували масштабний стайк проти пенсійної реформи, запропонованої Макроном

У країні з перебоями працює транспорт: літаки, автобуси та метро. На залізниці залишилися у депо 9 з 10 потягів. Париж паралізований. Що відбувається у французькій столиці - дивіться сюжет ТСН.  

Французи влаштували масштабний стайк проти пенсійної реформи, запропонованої Макроном

Залиште свій коментар

Вибір редакції