Мільярдер Прохоров зібрав 2 млн підписів для участі у виборах

Дата публікації
Перегляди
1394
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мільярдер Прохоров зібрав 2 млн підписів для участі у виборах

Михайло Прохоров здав до ЦВК 2 млн 100 тисяч підписних лисітв на свою підтримку / Фото: AFP

Михайло Прохоров здав до ЦВК підписи на підтримку своєї кандидатури в президенти РФ. Остаточне рішення буде винесено 29 січня.

Російський мільярдер Михайло Прохоров привіз до Центрвиборчкому 2 мільйони 100 тисяч підписів виборців, які необхідні для його реєстрації як кандидата на посаду президента Росії.

Прохоров приїхав до ЦВК на 5 з половиною годин пізніше, ніж збирався. Його група привезла більше ста коробок з підписними листами.

Тепер спеціально створена робоча група перевірить їх на справжність. З представлених листів відберуть та перевірять 20%, і якщо не більше 5% з них будуть визнані недійсними, то ЦВК зможе зареєструвати Прохорова кандидатом.

Термін подання підписних листів за кандидатів в президенти Росії, які балотуються не від думських партій, а самостійно, спливає о 18:00 за московським часом 18 січня.

Не змогли зібрати два мільйони підписів і вже зійшли з передвиборчої дистанції екс-мер Владивостока Віктор Черепков і бізнесмен Рінат Хамієв.

Ще очікуються листи від губернатора Іркутської області Дмитра Мезенцева і лідера маловідомої і не зареєстрованої партії "Воля" Світлани Пеунової.

Партія "Яблуко" оголосила, що скоро привезе підписні листи за Григорія Явлінського. Цікаво, зазначає BBC Russian, що прихильники Явлінського випробували нововведення - вперше в російській історії підписи за кандидата в президенти збиралися також серед громадян Росії за кордоном - в Британії, Канаді, Бельгії, Німеччини, Чехії, деяких інших країнах ЄС.

Кандидати від партій, представлених у Держдумі, - Володимир Путін, Геннадій Зюганов, Сергій Миронов і Володимир Жириновський - підписи громадян збирати не повинні і вже зареєстровані ЦВК.

Остаточний список кандидатів в президенти РФ буде сформовано 29 січня.

Читайте також:

Прохоров заявив про завершення ери "керованої демократії"

Березовський - Путіну: "Володя, візьми скільки зможеш та йди"

Спливло скандальне інтерв'ю Жириновського: "На Уралі живуть самі дебіли"

В Рунеті запустили ролик на підтримку Путіна: "Якщо не він, то хто?"

Мільярдер Прохоров зібрав 2 млн підписів для участі у виборах

Мільярдер Прохоров зібрав 2 млн підписів для участі у виборах

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1394
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація