Березовський - Путіну: "Володя, візьми скільки зможеш та йди"

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Березовський - Путіну: "Володя, візьми скільки зможеш та йди"

Березовський попросив Путіна піти "на будь-яких умовах"

Російський оліхарг-біженець закликав "типового диктатора" Путіна довіряти тільки Богу.

Опальний російський олігарх Борис Березовський звернувся з відкритим листом до прем'єра РФ Володимира Путіна – цього разу напряму. Своє попереднє послання він адресував главі РПЦ патріарху Кирилу, закликаючи того "мирно сприяти" зміні влади в Росії.

Свого листа до Путіна бізнесмен оприлюднив 17 січня на сайті радіостанції "Эхо Москвы".

"Володя, - звертається до нього Березовський, - поки що в твоїх силах уникнути кривавої революції".

Він закликає Путіна виконати вимоги опозиції та піти з влади.

"Ти, як типовий диктатор, не готовий віддати владу через вибори. Але історія знає винятки", - зауважує Березовський.

Він наголошує, що якщо в Росії проллється "кров революції", відповідальність за це нестиме саме влада, а не революціонери.

"Зараз ти можеш піти на будь-яких умовах. Візьми з собою стільки, скільки зможеш забрати. Візьми собі стільки слави, скільки ти приніс Росії, візьми собі стільки грошей, у скільки ти оцінюєш свою працю на галерах, візьми собі стільки гарантій скільки тобі видасться достатнім", - зазначає Березовський.

На його переконання, зараз Путін не може вірити жодній людині – "не тільки тим, хто на Майдані, а й своїм друзям, яких ти зробив надзвичайно багатими".

"Повір тільки Йому, тому, до кого ти приходиш на Різдво і на Великдень. Тільки Російська православна церква може стати гарантом мирної зміни влади і твоєї особистої безпеки. Тільки церква може врятувати Росію від тебе, а тебе від Росії", - вважає Березовський.

У листі він закликає Путіна зняти свою кандидатуру, скасувати вибори президента і попросити патріарха Кирила скликати Комітет національного порятунку, який підготує вільні вибори.

"Володя, ти між двох вогнів. Одним - бунтувати. Іншим - рятувати свої шкури. А відповідати за все тобі", - резюмує бізнесмен.

Нагадаємо, у своєму листі до патріарха Кирила Березовський запропонував йому "мирно, мудро, по-християнськи" взяти владу з рук Володимира Путіна і передати її народові.

У відповідь на це в РПЦ вже заявили, що "єдиний можливий засіб зміни політичного курсу - вибори" і порадили Березовському займатися політикою "у себе в Лондоні".

Читайте також:

Березовський закликав патріарха Кирила сприяти поваленню Путіна

"Фотожаба" Навального з Березовським підірвала Рунет і шокувала Захід

Прохоров заявив про завершення ери "керованої демократії" в Росії

В Рунеті запустили ролик на підтримку Путіна: "Якщо не він, то хто?"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація