В Рунеті запустили ролик на підтримку Путіна: "Якщо не він, то хто?"

Дата публікації
Перегляди
4176
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Рунеті запустили ролик на підтримку Путіна: "Якщо не він, то хто?"

"Незамінних не буває.. Чи все ж таки бувають?", - запитують у глядачів автори ролику, натякаючи на Путіна

Прихильники Путіна запустили мережевий ролик на його підтримку, змалювавши, які негаразди чекають на росіян без нього.

З початком президентської кампанії в Росії влада услід за опозицією почала активно освоювати Інтернет як майданчик для PR-технологій.

У Мережі поширюються вірусні ролики, спрямовані на пропаганду образу "незамінного Володимира Путіна" серед інтернет-користувачів. Увагу блогерів залучив один з них під умовною назвою "Путін пішов у відставку?"

Глядачам пропонують уявити, що Путін пішов з політики, і запитують, кому ж тоді можна довірити "цю велику країну, яку роздирають протиріччя".

Серед кандидатур голос за кадром називає Геннадія Зюганова – росіяни знову "віддаватимуться за джинси і три кусочки ковбаски", Володимира Жириновського – "ходячу словесну галюцинацію", Григорія Явлінського – "чи будуть на Кавказі взагалі з ним розмовляти", Олексія Навального – "якщо зовсім пощастить, він навіть не віддасть Росію у найближчий закордонний бордель".

І, змалювавши усі негаразди, які чекатимуть на росіян без Путіна, наприкінці глядачів запитують "Росія без Путіна? Ви хочете так жити?".

Хто є автором ролика, невідомо. У блогосфері висуваються припущення, що роботу запустили в Мережу активісти прокремлівського руху "Наші". Блогери зазначають, що у партії влади "нарешті навчилися" робити рекламні відео, де є цікавий сюжет, компоновка та відеоряд.

У зв'язку з цим варто нагадати, що виборчий штаб Путіна як кандидата в президенти очолив відомий російський режисер Станіслав Говорухін.

Також зазначимо, що перед виборами до Держдуми РФ наприкінці минулого року "Єдина Росія" випустила в Інтернет два рекламні ролики, які викликали бурхливе обговорення громадськості. Зокрема, єдинорос Роберт Шлегель присвятив 10-річному ювілею партії відео з гаслом "Голосуй за партію шахраїв і злодіїв!", обігравши знамениту характеристику ЄР, поширену серед опозиціонерів.

Читайте також:

Путін закликав до "загальнонаціональної психотерапії" на ТБ

Рунет відповів Путіну фотожабами і "революцією гон...ів"

Прихильники Путіна об'єдналися під гаслом "V - значить Vladimir"

"Єдина Росія" випустила агітаційне відео: "Голосуйте за партію шахраїв і злодіїв"

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Дата публікації
Перегляди
4176
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація