Спливло скандальне інтерв'ю Жириновського: "На Уралі живуть самі дебіли"

Дата публікації
Перегляди
9053
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Спливло скандальне інтерв'ю Жириновського: "На Уралі живуть самі дебіли"

Жириновський вважає усіх уральців "тупими" / Фото: AFP

Жириновський назвав Єльцина тупим і образив усіх уральців - "більш дебільного населення в усій Росії немає".

В Інтернеті спливло скандальне інтерв'ю лідера ЛДПР Володимира Жириновського, яке він дав 10 років тому. Політик на камеру називає Бориса Єльцина "тупим" і заявляє, що на Уралі все населення "дебільне".

Ролик миттєво розлетівся по блогах і жваво обговорюється на форумах, особливо уральських. Автори повідомлень не жаліють відповідних епітетів на адресу Жириновського.

В інтерв'ю Жириновський заявляє, що Горбачов дурний, тому що з села, а Єльцин – "тупий, не тільки тому, що будівельник", а й тому, що з Уралу.

"Урал! Урал, Урал! Там великі поклади під землею. Це комора країни. Там величезне магнітне поле, там взагалі тупе населення. Там дебіли живуть. От від Пермі до Єкатеринбурга це страшне, все населення дебільне. Воно може бути здоровим, але якщо його за інтелектом – воно тупе", - сказав Жириновський.

Він наголосив, що об'їхав усю Росію. "Я 40 років їжджу країною. Більш тупого населення, ніж на Уралі, немає", - ще раз акцентував увагу політик.

У коментарях під відео на YouTube користувачі погрожують, що якщо "це непорозуміння" (маючи на увазі Жириновського) стане президентом, то Урал оголосить незалежність.

Тим часом ліберал-демократи Свердловської області, коментуючи заяву Жириновського про уральців, назвали злив цієї інформації в Інтернет "заказухою" напередодні кампанії з виборів президента Росії.

До речі, уральці не перші, кого образив Жириновський. Раніше він обурив народ комі, і глава республіки Комі навіть оголосив лідера ЛДПР персоною нон ґрата в регіоні, доки той не вибачиться.

Читайте також:

Жириновський відрікся від свого афоризму "дати кожній бабі по мужику"

"Фотожаба" Навального з Березовським підірвала Рунет і шокувала Захід

Скандал в Росії: оприлюднені розмови Нємцова, де він криє матом опозицію

Жириновський зажадав заборонити львів'янам в'їзд у Росію

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9053
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація