Жириновський зажадав заборонити львів’янам в’їзд у Росію

Жириновський зажадав заборонити львів’янам в’їзд у Росію

ЛДПР запропонувала заборонити грошові перекази з Росії в Західну Україну, зокрема в місто Львів, і визнати персонами нон грата представників цього регіону, що приїжджають на заробітки в РФ.

Російська Держдума має направити ноту протесту до парламенту України, заборонити відправляти грошові перекази в Західну Україну і визнати персонами нон грата заробітчан, що приїжджають звідти в Росію. Так очолювана Володимиром Жириновським Ліберально-демократична партія Росії (ЛДПР) прокоментувала інциденти під час святкування Дня Перемоги у Львові.

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ В УКРАЇНІ: МАРШІ, БІЙКИ І СТРІЛЯНИНА

"Держдума повинна розглянути питання і направити ноту протесту, якщо це можливо, до парламенту України. Такі дії неприпустимі. Держдума поставить себе в невміле становище, якщо спустить усе на гальмах", - сказав депутат від ЛДПР Сергій Іванов, виступаючи в Держдумі від імені фракції.

Він запропонував заборонити грошові перекази з Росії в Західну Україну, зокрема в місто Львів, і визнати персонами нон грата представників цього регіону, що приїжджають на заробітки в Росію. "Ми вимагаємо, щоб особи, які приїжджають сюди заробляти і тим самим годувати своїх націоналістів, були визнані персонами нон грата ", - сказав Іванов.

Депутат запропонував також запросити на позачергову "урядову годину" міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова. "Генконсул побитий, вінок офіційний державний розірвали, розтоптали, а офіційна влада нічого не зробила для того, щоб цьому перешкодити. Причому вони знали, що ці провокації будуть", - сказав російський парламентар.

Як відомо, Львів відзначив День перемоги масовими сутичками. Так, на пагорбі Слави активісти ВО "Свобода" закидали беркутівців камінням та димовими шашками

Гурт молодих людей у центрі Львова, на Площі Ринок, підпалив попередньо принесені червоні прапори.

Генконсул Росії у Львові Олег Астахов заявив, що у його колег по дорозі на Пагорб Слави відібрали вінок, який ті мали намір покласти на військовому кладовищі.

Читайте також:

У Львові затримані 9 людей за зривання з перехожих георгіївських стрічок

Генконсул РФ: у Львові "відморозки" витерли ноги об Росію

Партія регіонів: фашисти вже в Україні

Очевидці: бійку у Львові спровокували вигуками "Хохлы - параша" і "Смерть Галичине"

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів