Росіяни страждають від скасування зимового часу

Росіяни страждають від скасування зимового часу

Багато росіян впевнені, що вони стали гірше працювати через скасування зимового часу

Майже половина росіян відчула погіршення працездатності після відмови від переведення годинників.

Близько 46% росіян стверджують, що скасування зимового часу, запроваджене президентом Дмитром Медведєвим, негативно позначилося на їхній працездатності.

Особливо пригнічує людей багатогодинна темрява вранці, свідчать результати опитування, проведеного порталом HeadHunter, в якому взяли участь більше 3 тисяч осіб.

За результатами опитування, практично кожен п'ятий росіянин (21%) переконаний, що скасування переведення стрілок подіяло на нього негативно і відчуває себе млявим і сонним вранці, через що не може зосередитися на роботі.

Ще 15% з опитаних зазначили, що почали частіше запізнюватися. Майже у 20% респондентів виникли проблеми з мотивацією - вони не можуть змусити себе працювати.

Разом з тим 54% опитаних зазначили, що працюють так само ефективно, як і раніше.

Цей досвід може бути корисним для українців, адже Київ також не залишає сподівань уникнути переведення стрілок. Восени 2011 року Верховна рада вже скасувала зимовий час, проте згодом депутати відмінили свою ж постанову і в ніч на 30 жовтня Україна перевела стрілки годинників на годину назад.

Росіяни ж востаннє перевели стрілки годинника на годину вперед в ніч на 27 березня 2011 року. Тому тепер час в Україні відстає від російського на цілих дві години.

Читайте також:

Україна тепер "відстає" від Росії на дві години

Мєдвєдєв остаточно скасував зимовий час в Росії

Рада повернула українцям зимовий час

Британія хоче взимку переводити годинники вперед, а не назад

Повʼязані теми:

Наступна публікація