Україна тепер "відстає" від Росії на дві години

Їхати з Києва до Санкт-Петербурга тепер доведеться довше на 1 годину 24 хвилини, а з Донецька до Москви - на 40 хвилин.

30 жовтня Україна прожила перший день за зимовим часом. Цілком можливо, що стрілки годинника переводилися востаннє – наразі Кабмін вирішує, чи буде країна переходити навесні на літній час.

З переходом на зимовий час в України з Росією (яка скасувала переведення стрілок) вперше буде різниця у часі в дві години. Це спричинило затримки і скасування низки потягів, поки буде запроваджено новий розклад, пише "Сегодня".

Так, їхати з Києва до Санкт-Петербурга тепер доведеться довше на 1 годину 24 хвилини. Потя №10 "Донецьк - Москва" затримається на 40 хвилин, №18 "Севастополь - Москва" на 45 хвилин, №210 "Харков - Москва" на 41 хвилину.

Російська залізниця скасувала з 30 жовтня по 3 грудня 10 поїздів сполученням з Криму до Москви, Санкт-Петербургу, Воркути, Череповця і Архангельська. При цьому був змінений графік прибуття 17 поїздів з України до Росії. Повністю з графіком затримки потягів можна ознайомитися на сайті РЖД.

Залізничники рекомендували пасажирам перед від'їздом про всяк випадок телефонувати в довідкову вокзалу і уточнювати час відправлення поїздів.

Серед скасованих поїздів: №26 "Євпаторія - Москва", №70 "Бердянськ - Москва", №208 "Сімферополь - Москва", №234 "Севастополь - Москва", №258 "Севастополь - Москва", №276 "Феодосія - Санкт-Петербург", №268 "Сімферополь - Череповець", №288 "Сімферополь - Воркута", №424 "Євпаторія - Архангельськ", №528 "Євпаторія - Лабитнангі".

Читайте також:

Україна перестрибнула у зимовий час

Придністров'я вирішило жити за українським часом

Російська техніка наплювала на Медведєва і перейшла на зимовий час

Британія хоче взимку переводити годинники вперед, а не назад

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: