Могеріні переконувала Лаврова, що Мінські угоди мають виконуватися

За її словами, що ЄС і РФ намагаються співпрацювати в питаннях, де це можливо.

Євросоюз і Росія мають розбіжності в питаннях зовнішньої політики, в той же час мінські угоди мають виконуватися.

Про це заявила високий представник ЄС із зовнішніх справ та політики безпеки Федеріка Могеріні за результатами зустрічі з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим, - інформує Укрінформ.

"Це очевидно, що у нас немає однакових позицій у багатьох питаннях, але важливо, що наш діалог триває", - сказала Могеріні.

Вона зауважила , що ЄС і РФ намагаються співпрацювати в питаннях, де це можливо. Високий представник повідомила, що сторони обговорили ситуацію на сході України і в Криму.

"Для Європейського Союзу важливою є повна імплементація Мінських домовленостей", - підкреслила Могеріні. Вона також заявила, що висловила Лаврову стурбованість з боку ЄС з приводу політики Росії щодо громадянського суспільства і прав людини.

Проте у відповідь Лавров заявив, що це саме Євросоюз заморозив багато питань співпраці з РФ. Це був перший візит глави МЗС РФ Лаврова в Брюссель після 2013 року.

ВідеоВерховний представник ЄС заявила, що санкції проти РФ залишаться до виконання Мінських угод

Нагадаємо, що раніше Могеріні нагадала міністру закордонних справ Росії Сергію Лаврову на необхідності виконання Мінських домовленостей.

"Високий представник ЄС наголосила не необхідності негайного припинення бойових дій та повної імплементації Мінських домовленостей", - заявили в ЄС.

Залиште свій коментар