Пакистану загрожує продовольча криза через повені

Потоки води знищили зерносховища з урожаєм по всій країні. Багато хто з тих, хто втратив житло, все ще не одержує достатнього харчування.

Міжнародна благодійна організація Save the Children попереджає про загрозу серйозної продовольчої кризи у Пакистані унаслідок руйнівних повеней.

Потоки води знищили зерносховища з урожаєм по всій країні. Багато хто з тих, хто втратив житло, все ще не одержує достатнього харчування.

Зазначається, що в особливо скрутному становищі опинилися діти. За підрахунками, після повеней щонайменше у 12 тисяч дітей серйозне виснаження організму через неповноцінне харчування.

Нагадаємо, фахівці ООН підтвердили випадок холери в Пакистані. ООН має намір вжити широкомасштабні заходи по запобіганню епідемії.

Пакистан скасував офіційні заходи, присвячені дню незалежності, які планувалися на суботу. Чиновники замість цього зайняті організацією рятувальних робіт.

Тим часом, представник країни в ООН Замір Акрам виступив з критикою з приводу міжнародної реакції на стихійне лихо в Пакистані.

Він заявив, що міжнародне співтовариство тільки зараз починає усвідомлювати масштаби завданої стихією шкоди і допомоги, що надається поки що недостатньо.

Замір Акрам висловив надію на те, що обсяги міжнародної допомоги найближчим часом будуть збільшені.

"Я не думаю, що Пакистан кинули в біді. По мірі того, як інформація про масштаби руйнувань, завданих безпрецедентними повенями, поширюється по світу, допомога росте", - сказав представник Пакистану в ООН.

У результаті найсильнішого за 80 років повені в Пакистані постраждали 14 мільйонів людей. Згідно з даними ООН, 1600 осіб загинули.

Читайте також:

Понад 50 людей стали жертвами зсувів у Пакистані

У Пакистані від повені постраждали 12 мільйонів людей

У Пакистані автобус впав у річку, загинули не менше 20 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: