Принц Уїльям підозрює, що його мати вбили змовники

За словами батька коханця принцеси Діани, арабський мільярдер Мохаммеда аль-Файєда, Уїльям писав йому, що теж вірить у змову.

Британський принц Уїльям, майбутній спадкоємець престолу, підозрює, що його мати принцеса Діана, яка загинула в автокатастрофі в 1997 році, стала жертвою змови. Про це стверджує батько коханця леді Ді, арабський мільярдер Мохаммед аль-Файєд.

"Я думаю, Уїльям теж вірить у змову. У мене є листи від Уїльяма, в яких він зізнається, що бореться з цим", - заявив аль-Файєд в інтерв'ю американській телекомпанії напередодні весілля принца.

Як, син Мохаммеда Доді аль-Файед, супроводжуючи принцесу Діану в той фатальний вечір 31 серпня, загинув разом з нею. На думку батька аль-Файєда, у змові брав участь Анрі Поль, водій автомобіля Mercedes, в аварії якого під мостом Альма в Парижі загинули принцеса та її супутник, а також сам Поль.

Раніше у ході додаткового розслідування загибелі Діани, яке проводилося у 2007-2008 роках, аль-Файєд стверджував, що пара була убита за розпорядженням чоловіка королеви принца Філіпа, а також сина королівського подружжя, спадкоємця престолу принца Чарльза, оскільки останній був злий на свою колишню дружину за те, що вона зустрічалася з Доді аль-Файедом.

Проте в результаті розслідування з'ясувалося, що причиною автокатастрофи було недбале водіння, а підозри в змові не мають підстав. Звинувачення аль-Файєда, таким чином, були відкинуті.

Мохаммед аль-Файєд також розповів, що підтримував дуже добрі стосунки з Діаною, яка любила його сім'ю. Виступаючи напередодні весілля принца Уїльяма з Кейт Міддлтон, аль-Файєд сказав, що, на його думку, Діана схвалила би вибір свого сина.

"Діана б полюбила її - адже в ній немає снобізму, вона походить з сім'ї середнього класу", - пояснив арабський бізнесмен.

Натомість, аль-Файед не впевнений, що принц Уїльям, який стоїть наступним у черзі на престол за своїм батьком принцом Чарльзом, підходить для ролі, яку має відігравати в королівській родині.

"Уїльяму подобається американський спосіб життя. В англійському ж занадто багато правил", - зауважив бізнесмен.

Читайте також:

Знаменита чорна сукня леді Діани пішла з молотка за 276 тисяч

Адвокат аль-Файєда: принцесу Діану все-таки вбили, але випадково

Батько коханця принцеси Діани готовий стати президентом Шотландії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: