Ратко Младіча госпіталізували із запаленням легенів

Ратко Младіча госпіталізували із запаленням легенів

Ратко Младіч / Фото: AFP

69-річний колишній військовий лідер боснійських сербів, який перебуває під вартою в Гаазі, опинився в лікарні.

Колишній військовий лідер боснійських сербів Ратко Младіч, обвинувачений в геноциді та інших злочинах, госпіталізований в Гаазі, де він перебуває під вартою.

Белградський адвокат Младіча раніше заявив, що у колишнього генерала діагностована пневмонія.

Міжнародний трибунал у справах колишньої Югославії в Гаазі підтвердив факт госпіталізації Младіча, проте відмовився повідомити, на що він хворий.

За даними сербської преси, Младіч проходить лікування у госпіталі "Броново". Також повідомляється, що він здав аналізи і йому було зроблено ін'єкцію.

69-річний Младіч, який 16 років переховувався від правосуддя і був затриманий і виданий Гаазі тільки цього року, неодноразово скаржився на здоров'я. Його родичі стверджували, що він раніше переніс два інсульти. Лікарі, проте, визнали, що він в змозі брати участь в судовому процесі.

Младічу висунули обвинувачення в геноциді, злочинах проти людяності, терорі мирного населення, скоєних у 1992-1995 роках у Боснії і Герцеговині. Одним з головних обвинувачень є геноцид мусульманського населення міста Сребреніца в липні 1995 року, коли силами боснійських сербів там було вбито близько восьми тисяч людей.

Читайте також:

До Ратко Младіча викликали психіатрів

Младіч не визнав себе винним: я захищав свій народ

У Сербії заарештований останній військовий злочинець - лідер хорватських сербів

Основні слухання у справі Младіча почнуться не раніше 2012 року

Повʼязані теми:

Наступна публікація