Росія на літаках перекидає спецпризначенців до кордонів України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Силовиків транспортують на військових повітряних суднах. 

Міністерство оборони РФ під час раптових військових навчань на військових літаках перекидає спецназ у Південний військовий округ біля кордонів із Україною.

Про це повідомила прес-служба російського оборонного відомства.

"Екіпажі військово-транспортних літаків здійснюють перекидання підрозділів спеціального призначення з північного заходу Росії на полігони Південного військового округу", - йдеться в повідомленні. Штаб вказаного округу розташований у Ростові-на-Дону.

Окрім цього, льотний склад військово-транспортної авіації виконує завдання з перебазування техніки інженерно-аеродромної служби на оперативні аеродроми, куди будуть перекинуті літаки та  вертольоти оперативно-тактичної та армійської авіації ВКС. До процесу залучені близько 20 літаків Іл-76 військово-транспортної авіації.

Нагадаємо, 25 серпня за наказом президента РФ Володимира Путіна у Росії влаштували перевірку боєготовності у Південному, Західному, Центральному та військових округах, на Північному флоті, а також в головних командуваннях військово-космічних сил і військово-десантних військ. Російський лідер віддав розпорядження відпрацювати повний цикл підготовки Збройних сил "до захисту інтересів РФ у разі наростанні загроз безпеки". Відбуватиметься перевірка із 25 по 31 серпня. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції