Пентагон занепокоївся через раптові навчання російських військ на кордоні з Україною

США знають про бажання Росії приховати факт розгортання своїх сил в Україні.

Штати стурбовані розташуванням російських збройних сил біля українських кордонів,  а також — посиленням насилля на сході України.

У Пентагоні сподіваються, що Москва буде виконувати свої обов'язки перед сусідами щодо контролю над своїми військовими і дотримуватиметься прозорості, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми бачили повідомлення щодо того, що російські військові розпочали "раптові" військові навчання. Розраховуємо, що Росія буде дотримуватися виконання відповідних обов'язків і обіцянок в рамках дійсних угод щодо контролю над озброєннями і заходів довіри для того, щоб забезпечити сусідам відповідні гарантії і прозорість в тому, що стосується розміру і характеру цієї діяльності", — заявила журналістам Мішель Балданца, представник американського військового відомства.

Також вона повідомила, що у зв'язку з запланованими Росією навчаннями "Кавказ 2016" Пентагон уважно відслідковує ситуацію. За словами Балданци, в РФ позапланова перевірка боєготовності часто відбувається перед масштабними військовими навчаннями.

"Ми залишаємося глибоко стурбованими посиленням насильства на сході України і близькістю цих (російських ЗС) сил до України, беручи до уваги пряму залученість Росії в конфлікт на Донбасі", — додала Балданца.

Крім того, у Пентагоні заявили, що неодноразово закликали Росію вжити заходів щодо скорочення напруженості в цьому регіоні, в тому числі й шляхом залучення до переговорів щодо повного виконання Мінських домовленостей.

ВідеоРосія розпочала масштабну позапланову перевірку військ на кордоні з Україною

Нагадаємо, Росія розпочала масштабну позапланову перевірку військ на кордоні з Україною. Так, навчання проведуть у Південному та Західному військових округах. Перевірятимуть також повітряно-космічні війська і десантників. 

У зв'язку з раптовими навчаннями Росії біля кордонів з Україною, польські військові терміново викликали на нараду начальників кількох підрозділів своїх ЗС.

Водночас в українській розвідці повідомили, що мета військових навчань РФ може змінитися будь-якої миті. Представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький вважає, що такими діями Росія намагається продемонструвати свою військову могутність.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: