Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
15 бойових кораблів РФ раптово вийшли у Чорне море

Маневри відбуваються в межах позапланової перевірки російської армії.

Судна Чорноморського флоту та Каспійської флотилії вийшли у відкрите море в рамках раптової перевірки бойові готовності. Про це звітує міністерство оборони Російської Федерації.

В офіційному повідомленні уточнюється, що в Каспійському морі розосередилися 10 бойових кораблів, а в акваторії Чорного моря знаходяться 15 суден. В числі останніх – фрегат "Адмірал Григорович", ракетні кораблі "Самум" і "Міраж", сторожовий корабель "Сметливий", малі протичовнові кораблі "Александровец" і "Касимов", ракетні катери, мінно-тральні кораблі, великі десантні кораблі "Микола Фільченков", "Азов", "Ямал", "Цезар Куніков" і "Саратов".

"За маршрутом руху були проведені навчання корабельних бойових розрахунків, розрахунків "головний командних пункт – бойовий інформаційний пост – штурман", під час яких екіпажами відпрацьовані різні алгоритми дій при виконанні завдань у морі. Перевірено знання і практичні навички вахтових офіцерів з плавання і маневрування кораблів в ордері при виконанні завдань розосередження в морських районах в складі тактичних груп, проведено заняття з офіцерським складом по організації протиповітряної оборони і протимінної оборони. На суднах забезпечення перевірена готовність до аварійно-рятувального та ресурсного забезпечення дій корабельних тактичних груп", - звітують у російському оборонному відомстві.

Нагадаємо, раніше польське видання Gazeta Wyborcza писало, що Росія готується до великої війни з Україною. За даними ЗМІ, до кордону з Україною Росія нещодавно підтягнула ракети класу "Іскандер", які здатні вражати цілі на відстані до 500 кілометрів. Крім рубежів поблизу Харкова та Донбасу РФ збільшила присутність своїх військ і біля кордонів із Білоруссю, звідки ближче до Києва.

Відео Росія розпочала масштабну позапланову перевірку військ на кордоні з Україною

Залиште свій коментар

Вибір редакції