Розвідка Німеччини: Путін був плейбоєм і бив свою дружину

Розвідка Німеччини: Путін був плейбоєм і бив свою дружину

Путін та його дружина Людмила / Фото: AFP

Західні ЗМІ оприлюднили нібито витримки з досьє розвідки ФРН про те, що в період служби в КДБ Путін був бабієм та домашнім тираном.

Молодий Путін з дружиною / Фото: vlvlp.livejournal.com
Німецькі шпигуни звинуватили прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна в тому, що в період своєї служби в КДБ він бив дружину і зраджував їй.

У досьє західнонімецької розвідки BND, опублікованому німецькими ЗМІ, стверджується, що якась перекладачка, яка була агентом цієї спецслужби, подружилася з дружиною Путіна Людмилою.

"Та нібито сказала агенту, що її чоловік "вдавався до домашнього насильства і мав багато сексуальних зв'язків", - пише британська Daily Mail.

Як дізналася газета, шпигунка, яку в досьє називають "Ленхен Ш.", була "прибалтійською росіянкою з німецьким корінням" (переклад дослівний). "Вона подружилася з Путіною і бувала у неї в гостях у квартирі на Радербергерштрассе, 101", - йдеться в статті.

Досьє виявив експерт з BND Еріх Шмідт-Еенбоом, автор численних книг та заміток про спецслужбу ФРН.

За даними газети, Шмідт-Еенбоом натрапив на інформацію про позашлюбні зв'язки Путіна, збираючи матеріали про впровадження агента BND в "штаб-квартиру КДБ", як висловлюється автор.

За деякими відомостями, в часи свого перебування шпигуном в Дрездені наприкінці 1980-х років Путін мав кілька романів.

Німецька газета Bild написала: "Це повідомлення підкріплює чутки, що (Путін) навесні 1990 року поїхав на своєму чорному лімузині "Волга", нібито залишивши після себе позашлюбну дитину".

"Шмідт-Еенбоом потрапив прямо в точку. А я особисто знаю зі слів двох попередніх президентів БНД, що в дрезденський період Путін був плейбоєм", - сказав неназваний "високопоставлений експерт з розвідки з Німеччини".

59-річний Путін, зараз глава уряду і колишній президент Росії, який, як очікується, повернеться в Кремль після виборів 2012 року, очолював радянські розвідувальні операції на сході Німеччини з 1985 по 1990 рік.

Прес-секретар Путіна сказав журналістам, що коментарів не буде.

BND також утрималася від коментарів.

Читайте також:

Складено схему "клану Путіна" – люди, які поділили Росію

У США вийде сенсаційна біографія Путіна "Людина без обличчя"

Росія очікує сюрпризів від Путіна. Три сценарії його повернення до Кремля

Путін поставив себе вище за Сталіна і Хрущова

Повʼязані теми:

Наступна публікація