Сильний землетрус стався біля курортного острова Балі

Сильний землетрус стався біля курортного острова Балі

Острів Балі

Підземні поштовхи магнітудою 6,2 були зафіксовані біля узбережжя індонезійського Балі. Про загрозу цунамі не оголошувалося.

Землетрус магнітудою 6,2 стався рано вранці в четвер неподалік від популярного серед туристів індонезійського острова Балі.

Епіцентр підземних поштовхів був розташовуваний в 100 кілометрах на північний захід від міста Денпасара на глибині 61 кілометр, повідомила Геологічна служба США.

Інформації про можливі руйнування і жертви, а також про ймовірність цунамі, поки не надходило.

Індонезія є частиною так званого "Тихоокеанського вогняного кільця" (потужного тектонічного розлому). Плита, що формує дно Індійського океану, тут "втискується" під азіатську плиту, частиною якої є Суматра, приблизно з такою ж швидкістю, з якою росте ніготь на пальці людини. Напруга, що накопичується, раз у раз вивільняється у вигляді підземних поштовхів гігантської сили.

У грудні 2004 року біля північно-західного узбережжя індонезійського острова Суматра стався найсильніший у світі за останні 40 років землетрус. Він викликав цунамі, жертвами якого стали сотні тисяч людей у ​​12 країнах Індійського океану.

Читайте також:

Сейсмологи: на Землі почалася епоха мегакатастроф

Японці за півроку "прибрали" країну після цунамі: фото часу катастрофи і зараз

Під завалами в Японії знайшли унікальне ВІДЕО з епіцентру цунамі

Після цунамі на узбережжі Японії знайшли 12 мільйонів доларів

Сильний землетрус стався біля курортного острова Балі

Сильний землетрус стався біля курортного острова Балі

Повʼязані теми:

Наступна публікація