Сочинських геїв визнали загрозою суверенітету Росії

Дата публікації
Перегляди
2218
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сочинських геїв визнали загрозою суверенітету Росії

Гей-рух "Прайд-хаус в Сочі" визнали екстремістським

Суд визначив, що діяльність геїв "може привести до розпалювання соціальної ворожнечі і підірвати суверенітет і територіальну цілісність РФ в силу скорочення її населення".

У Краснодарі Первомайський районний суд визнав гей-рух "Прайд-хаус в Сочі" екстремістським.

Раніше управління Мін'юсту по Краснодарському краю відмовило організації "Прайд-хаус в Сочі" в реєстрації. Творці руху Микола Алексєєв, Кирило Непомнящий та Олександр Наумчик спробували цю відмову оскаржити. Рішення Первомайського районного суду, що підтвердив відмову Мін'юсту, було винесено 20 лютого, проте до цих пір в ЗМІ не повідомлялося про його мотивувальну частину.

У рішенні суду йдеться, що документи для реєстрації "Прайд-хауса в Сочі" були складені з порушеннями. Суддя також відзначає, що цілі руху "суперечать основам громадської моральності, політиці держави в галузі захисту сім'ї, материнства і дитинства".

Підкреслюється, що діяльність організації може бути розцінена як пропаганда нетрадиційної сексуальної орієнтації, яка може привести до розпалювання соціальної ворожнечі, а також може "підірвати суверенітет і територіальну цілісність РФ в силу скорочення її населення".

Активісти руху вже збираються звернутися з апеляційною скаргою в вищі судові інстанції

Організація "Прайд-хаус в Сочі", як повідомляли активісти російського правозахисного ЛГБТ-проекту, намагалася боротися з гомофобією в спорті під час Зимової Олімпіади в Росії. У період Олімпіади-2014 члени руху мали намір відкрити в Сочі "Будинок гордості" (Прайд-хаус) гомосексуальних, бісексуальних і трансгендерних спортсменів, де громадськість могла б отримати "об'єктивну інформацію про ЛГБТ-рух в Росії і світі".

Нагадаємо, нещодавно у російському Санкт-Петербурзі заборонили пропаганду гомосексуалізму нарівні з педофілією.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2218
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація