Cлідчі не знайшли у романі Акуніна екстремізму

На думку заявника, екстремізм міститься в судженні одного з персонажів про те, що росіяни не розрізняють види японської локшини.

Слідство не виявило в романі Бориса Акуніна "Весь світ театр" екстремістських висловлювань і відмовило у порушенні кримінальної справи.

"За результатами перевірки щодо наявності у книзі Бориса Акуніна екстремістських висловлювань прийнято рішення про відмову в порушенні кримінальної справи у зв'язку з відсутністю події злочину", - зазначили у ГСУ Слідчого комітету Росії по Москві.

Заяву про наявність у книзі Б.Акуніна екстремістських висловлювань у прокуратуру Нижнього Новгорода подав засуджений на довічне позбавлення волі читач.

На думку заявника, екстремізм міститься в судженні одного з персонажів про те, що росіяни не розрізняють види японської локшини.

У Слідчому комітеті повідомили, що відповідно до внутрішньовідомчих документів СК Росії слідчі зобов'язані розглянути будь-яку заяву про злочин і прийняти законне рішення.

Нагадаємо,раніше сьогодні, 27 жовтня, слідчий комітет почав перевірку роману "Весь світ театр" письменника Григорія Чхартішвілі, що працює під псевдонімом Борис Акунін, на предмет наявності в ньому ознак екстремізму.

Читайте також:

Борис Акунін: українці схожі на росіян, як однояйцеві близнята

Мєдвєдєв вважає вчення Маркса екстремістським

У Росії користувача "ВКонтакте" засудили на 1,5 року за екстремізм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: